reklama

Vstupenky na 22. Reprezentačný ples Mesta Trnavy sú v predaji

Príjemná spoločnosť, dobrá hudba a výťažok venovaný na dobročinné účely, to sú už tradičné kľúčové slová obľúbeného reprezentačného plesu Mesta Trnavy, ktorý patrí k vrcholom plesovej sezóny v našom meste. Jeho 22. ročník sa uskutoční v sobotu 25. februára 2017 o 20.00 h v Holiday Inn Trnava. Mesto Trnava pozýva užiť si večer plný noblesy a zábavy a zároveň podporiť charitatívny účel plesu.

V hudobnom programe hostí zabaví Orchester Pavla Zajáčka so sólistami, Trnafská cimbalofka, DJ Marián Kukla a kapela POPS.

Posledná z menovaných hrá najväčšie hity súčasnej svetovej pop scény, pričom si na trnavský ples prizve spevákov Barboru Švidraňovú a Lukáša Adamca známych z televíznej šou Tvoja tvár znie povedome.

Večerom bude sprevádzať moderátor Martin Chynoranský.

Vstupenky sa budú dať zakúpiť od pondelka 9. januára 2017 v Pokladni mestského úradu na Trhovej ulici 3 v Trnave.

Záujemcovia majú tento rok po prvýkrát možnosť vybrať si z dvoch alternatív – vstup do hlavnej sály stojí 70 eur, do vedľajšej 55 eur.

Ulož ako PDF
Napísal 8. januára 2017 11:25. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.