reklama

Vstupenky na mestský ples sú v predaji. Zahrajú Kmeťoband, Trnafská cimbalofka aj Orchester Pavla Zajáčka

Dvadsiaty prvý ročník reprezentačného plesu Mesta Trnavy sa uskutoční 5. februára 2016 o 20. hodine v priestoroch hotela Holiday Inn.

Inšpiráciu vo forme tanečných kreácií ponúknu hosťom tanečné páry z Interklubu Bratislava a do tanca im bude hrať Orchester Pavla Zajáčka a sólisti.

Plesovú zábavu na ľudovú nôtu preladí Trnafská cimbalofka, ktorá má v repertoári piesne rôznych žánrov a hudobných úprav.

Na plese privítame aj známu slovenskú kapelu Kmeťoband, ktorá plesovú atmosféru obohatí svojim ohnivým temperamentom. Najrôznejšie hudobné žánre predvedie DJ Marián Kukla a večerom bude plesajúcich hostí sprevádzať trnavský rodák a skúsený moderátor Martin Chynoranský.

Lístky na podujatie si môžete zakúpiť od pondelka 11. januára v pokladni Mestského úradu v Trnave na Trhovej ulici.

Cena vstupenky je 70 eur. Výťažok z plesu bude tradične venovaný na dobročinné účely.

(TS mesta Trnava)

ples2016

Ulož ako PDF
Napísal 9. januára 2016 14:23. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.