reklama

Vstupenky na mestský ples sú v predaji. Zahrajú Kmeťoband, Trnafská cimbalofka aj Orchester Pavla Zajáčka

Dvadsiaty prvý ročník reprezentačného plesu Mesta Trnavy sa uskutoční 5. februára 2016 o 20. hodine v priestoroch hotela Holiday Inn.

Inšpiráciu vo forme tanečných kreácií ponúknu hosťom tanečné páry z Interklubu Bratislava a do tanca im bude hrať Orchester Pavla Zajáčka a sólisti.

Plesovú zábavu na ľudovú nôtu preladí Trnafská cimbalofka, ktorá má v repertoári piesne rôznych žánrov a hudobných úprav.

Na plese privítame aj známu slovenskú kapelu Kmeťoband, ktorá plesovú atmosféru obohatí svojim ohnivým temperamentom. Najrôznejšie hudobné žánre predvedie DJ Marián Kukla a večerom bude plesajúcich hostí sprevádzať trnavský rodák a skúsený moderátor Martin Chynoranský.

Lístky na podujatie si môžete zakúpiť od pondelka 11. januára v pokladni Mestského úradu v Trnave na Trhovej ulici.

Cena vstupenky je 70 eur. Výťažok z plesu bude tradične venovaný na dobročinné účely.

(TS mesta Trnava)

ples2016

Ulož ako PDF
Napísal 9. januára 2016 14:23. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.