reklama

Hliadka MsP našla na chodníku vyzlečenú a na mol opitú ženu

Do pol pása obnaženú ženu našla počas kontrolnej činnosti hliadka mestskej polície  v sobotu 19. februára o jednej hodine v noci na Mozartovej ulici v Trnave.

„Štyridsaťosemročnú Trnavčanku, sediacu na chodníku a do pol pása vyzlečenú, hliadka vyzvala, aby sa obliekla a išla domov. Ona to však odmietla. Vzhľadom na jej správanie, značné komunikačné problémy a intenzívny alkoholický zápach bolo zrejmé, že pani je pod vplyvom alkoholu,“ približuje nočnú udalosť správa mestskej polície.

Hliadkujúci zamestnanci MsP privolali sanitku, ktorá ženu previezla do nemocnice. Za toto konanie ju čaká ďalší postih.

Ulož ako PDF
Napísal 20. februára 2011 14:50. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Hliadka MsP našla na chodníku vyzlečenú a na mol opitú ženu”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.