reklama

Zo zápisníka MsP v Trnave

Autá na Zelenečskej obchádzali opilca
Dňa 03.08.2010 o 19,40 hod. vykonávala hliadka MsP Trnava kontrolnú činnosť na ulici Zelenečská v Trnave. Pri tejto činnosti hliadka spozorovala pred sebou kolónu vozidiel a vozidlá, ktoré niečo obchádzajú. Po príchode hliadky na začiatok kolóny bolo zistené, že na ceste sa potáca neznámy muž pod vplyvom alkoholu. Hliadka tohto muža oslovila, ale vzhľadom na to, že bol značne pod vplyvom alkoholu bola s ním komunikácia nezrozumiteľná. Hliadka zistila, že sa jedná o 54- ročného Vladimíra M. z Trnavy. Za svoje konanie bude ďalej riešený.

Obťažovala pred kostolom
Dňa 08.08.2010 v čase 17,55 hod. vykonávala hliadka MsP Trnava kontrolu na ulici Štefániková v Trnave. Hliadka spozorovala pred kostolom ženu, ktorá po ukončení omše, obťažovala vychádzajúcich ľudí z kostola. Hliadka preto vyzvala neznámu, aby jej predložila doklad totožnosti čo žena odmietla. Hliadka ženu predviedla na MsP, kde bolo zistené, že sa jedná o 39- ročnú Gabrielu R. z obce Bučany. Vzhľadom k tomu, že bola značne pod vplyvom alkoholu bola prepustená a udalosť bude s menovanou doriešená.

Nechcela ho pustiť do bytu
Dňa 09. 08. 2010 v čase o 16,36 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Teodora Tekela v Trnave, kde sedí opitý muž a vulgárne nadáva. Na mieste hliadka zistila, že na schodisku pred vchodom sedel muž, ktorý javil znaky opitosti. Bolo zistené, že sa jedná o 51- ročného Ivana Š. z Dechtíc, ktorý hliadke uviedol, že v uvedenom vchode býva jeho priateľka, ktorej chcel oznámiť, že na druhý deň nastupuje do zamestnania, ale ona ho nechce pustiť, lebo sa veľmi opil. Hliadka muža vyzvala, aby prestal nadávať a odišiel, čo aj vykonal.

Ležal na ceste
Dňa 12.08.2010 o 19,50 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Kukučínova v Trnave, kde leží na ceste neznámy muž. Na miesto bola vyslaná hliadka, ktorá na ulici našla sedieť na okraji cesty neznámeho muža. Bolo zistené, že sa jedná o 55- ročného Daniela M. z Trnavy. Muž bol schopný samostatnej chôdze a z uvedenej ulice odišiel.

Vrak na Tatranskej ulici
Dňa 10.08.2010 v čase o 16,55 hod. bolo hliadkou MsP Trnava zistené  vozidlo Volkswagen, na ulici Tatranská v Trnave. Vozidlo javí známky vraku a bola na vozidlo umiestnená výzva na jeho odstránenie. Majiteľ starého vozidla do 30 dní odstráni staré vozidlo z verejného priestranstva, inak bude odstránené správcom komunikácie na náklady majiteľa.

Ulož ako PDF
Napísal 16. augusta 2010 9:44. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.