reklama

Zo zápisníka MsP v Trnave

Zaspal pri kvetináčoch
Dňa 01.07.2010 v čase o 06,03 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Veterná v Trnave, kde pri kvetinách sedí neznámy muž. Hliadka po príchode na miesto zistila, že na zemi sedel 18 -ročný Marek z Trnavy pod vplyvom alkoholu. Menovaný sa hliadke ospravedlnil a po svojich odišiel domov.

Oslava narodenín rušila susedov
Dňa 01.07.2010 o 01,10 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Spartakovská v Trnave, kde vo vchode činžiaku na prízemí z jedného bytu je počuť hlasnú vravu a silný smiech čím bol rušený nočný kľud. Hliadka na mieste zistila, že v uvedenom byte sa koná oslava narodenín. Obyvateľ bytu 22 -ročný Milan z Trnavy oslavu ihneď ukončil a hliadke sa ospravedlnil. Menovanému bola uložená bloková pokuta.

Pomýlil si zastávku so spálňou
Dňa 30.6.2010 o 20,25 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na autobusovú stanicu na Kollárovej ulici v Trnave, kde mal na zemi ležať opitý muž. Po príchode hliadka na mieste zistila neznámeho muža, značne pod vplyvom alkoholu, ako sedí na zemi na autobusovej zastávka. Jednalo sa o 46 -ročného Františka z Trnavy. Menovaný nemal žiadne zranenie ani iné bolesti. Na vyzvanie hliadky sa postavil a z miesta odišiel.

Ulúpené veci ležali za plotom
Dňa 26.06.2010 o 18,00 hod. na ulici Coburgova v Trnave nahlásila na MsP Trnava poškodená, že pred asi 10 min. išla do synovej garáže nachádzajúcej sa za jej domom na konci záhrady, pričom pri otvorení dverí garáže z nej vybehol von neznámy dospelý muž v oranžových bermudách, pričom poškodenú udrel do tváre, následne preskočil plot záhrady a z miesta utiekol. Nato poškodená zistila, že na garáži je rozbité okno a preto privolala syna a MsP. Po príchode hliadky MsP na miesto bolo zistené, že sa jedná o vlámanie, pričom po príchode syna poškodenej, ktorému garáž patrí, tento u presnil hliadke odcudzené veci.
Vzhľadom k uvedenému hliadka skutok nahlásila a privolala hliadku OOPZ Trnava , na mieste urobila fotodokumentáciu, pričom bolo zistené, že všetky ukradnuté veci sa nachádzali v susednej záhrade, kde boli prehádzané.

Sťala sa ako chlap a zaspala pred vchodom
Dňa 25.6.2010 o 17,40 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Spartakovská v Trnave, kde sa pri vchode do obytného domu mala nachádzať na zemi ležiaca žena, ktorá na nikoho nereaguje. Po príchode na miesto hliadka zistila, že sa jedná o 44 –ročnú Danku z Trnavy, ktorá bola pri vchode na mokrej zemi značne pod vplyvom alkoholu. Z dôvodu, že sa žena nesťažovala na žiadne zdravotné problémy z miesta sama odišla.

Zakrvaveného opilca s barlou previezli do nemocnice
Dňa 23.6.2010 o 21,40 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Zelenečská v Trnave , kde pri Trnavskom dvore leží na chodníku neznámy muž pravdepodobne pod vplyvom alkoholu. Hliadka na rohu ulíc Zelenečská –Nevädzová, zistila na zemi ležať neznámeho muža s barlou. Neznámy muž v ruke držal preukaz ZŤP. Hliadka zistila, že sa jedná o 64 –ročného Bohuša z Trnavy. Menovaný bol zjavne pod vplyvom alkoholu, neschopný komunikácie a samostatnej chôdze, na čele mal čerstvú tržnú ranu pravdepodobne po páde a krvácal z nosa. Na miesto bola privolaná sanitka, ktorá menovaného previezla do nemocnice.

Poznámka redakcie:
Materiály zo zvodiek Mestskej polície v Trnave zverejňujeme bez úprav v pôvodnom znení.


Ulož ako PDF
Napísal 6. júla 2010 4:01. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.