reklama

Zo zápisníka MsP v Trnave


Obťažoval predavačky
Dňa 04.04.2011 v čase o 11,40 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Štefánikova v Trnave, kde v predajni Tapety, opitý muž obťažuje predavačku ktorá ho nevie z predajne vykázať. Na mieste sa skutočne nachádzal muž, ktorý javil znaky opitosti, potácal sa a jeho slovný prejav bol vulgárny a ťažko zrozumiteľný. Hliadka zistila, že sa jedná o 51- ročného Jozefa P. z Trnavy t. č. bezdomovec. Muž bol z predajne vykázaný za prítomnosti hliadky.

Rušil susedov
Dňa 05.01.2011 v čase o 01,14 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Na hlinách v Trnave z dôvodu preverenia sťažnosti na rušenie nočného kľudu v byte na 1.poschodí. Následne hliadka preverila a počula, že v byte na 1.poschodí je pustená hlasitá hudba, je počuť hlasné rozprávanie. Po tomto hliadka zaklopala na vchodové dvere ktoré po chvíli otvoril majiteľ bytu 40- ročný Ľuboš P. z Trnavy, ktorý hliadke uviedol. že či si nemôže vo svojom byte počúvať hudbu a rozprávať sa so svojimi kamarátmi. Hliadka menovaného upozornila, že je nočný kľud, že vo vchode nebýva sám a niektorý spoluobyvatelia vchodu idú ráno do práce. Za svoje konanie bude ďalej riešený.

V sude spaľoval káble, zadymil okolie
Dňa 07.01.2011 o 11,25 hod. vykonávala hliadka MsP Trnava kontrolnú činnosť na ulici Coburgova v Trnave, kde počas kontroly v uvedenom čase hliadka spozorovala veľký hustý dym, ktorý vychádzal z domu a valil sa po ulici k lávke. Následne na to hliadka vykonala kontrolu a zistila, že 30- ročný Július V. z Trnavy spaľoval v sude káble. Na mieste oheň ihneď uhasil a bola mu uložená bloková pokuta.

„Padacie dvere” na byte
Dňa 09.01.2011 v čase 03,00 hod. hliadka MsP Trnava pri pochôdzke počula na ulici Coburgova v Trnave, hlasnú hudbu vychádzajúcu z vchodu obytného domu. Hliadka skontrolovala vchod a z pootvorených dverí na prvom poschodí vychádzala hlasitá hudba, spev a dohadovanie. Hliadka zaklopala na pootvorené dvere a tie, nakoľko neboli v pántoch padli do vnútra bytu. Na mieste bol kontrolovaný 52- ročný Juraj P. z Trnavy, ktorý bol pod vplyvom alkoholu a hliadke sa vyhrážal. Muž bol upozornený na rušenie nočného pokoja a na doriešenie priestupku.

Ulož ako PDF
Napísal 10. januára 2011 3:16. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Zo zápisníka MsP v Trnave”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.