reklama

Zo zápisníka MsP v Trnave

Skoro spadol do Trnávky
Dňa 14.7.2010 v čase o 15,20 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Hospodárska v Trnave, kde pri zastávkach MHD, leží neznámy muž na brehu rieky Trnávka. Po príchode na miesto hliadka uvidela neznámeho muža, ktorý sa snažil dostať hore po strmom brehu. Hliadka neznámemu pomohla a zistila, že sa jedná o 36- ročného Miloša Š. z Križovany nad Dudváhom. Menovaný bol mierne pod vplyvom alkoholu, nebol zranený a s hliadkou komunikoval normálne a bez problémov odišiel na stanicu SAD.

Podvod so vstupenkami cez internet
Dňa 12.07.2010 v čase o 13,35 hod. prijala hliadka MsP Trnava oznámenie o podvode, ktorého sa dopustil Radoslav M. z Trnavy, tým, že ponúkol cez internet lístky na koncert a peniaze si ponechal bez toho, aby tieto lístky vlastnil a kupujúcemu odovzdal. Poškodená poslala peniaze v hodnote 100 eur šekom na pošte, kde si ich muž vyzdvihol, ale obratom lístok na koncert neposlal. Poškodená žiada, aby jej boli peniaze vrátené. Udalosť je v štádiu šetrenia.

Obťažoval hostí v reštaurácii
Dňa 12.07.2010 o 21,10 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Hlavná v Trnave, kde sa pred Radničnou reštauráciou nachádzal neznámy muž, ktorý svojim správaním vzbudzoval verejné pohoršenie. Hlasným vykrikovaním obťažoval hostí terasy v Radničnej reštaurácii. Hliadka šetrením zistila, že sa jedná o 52- ročného Milana Š. z obce Slovenská Nová Ves. Muž bol silne pod vplyvom alkoholu. Za svoje konanie bude ďalej riešený.

Napádal členov rodiny
Dňa 12.7.2010 o 19,33 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Rovná v Trnave, kde dochádza k narušeniu občianskeho spolunažívania zo strany jedného člena z rodiny. Na mieste hliadka zistila, že 69– ročný Gustáv Š. z Trnavy sa opakovane vulgárne správa voči členom svojej rodiny, pričom je na liekoch a požíva alkoholické nápoje. Hliadke sa podarilo muža ukludniť. Udalosť je v štádiu šetrenia.

Na verejné priestranstvo odvážal odpad
Dňa 10.7.2010 v čase o 19,55 hod. hliadka MsP Trnava zistila páchateľa, ktorý znečistil verejné priestranstvo na ulici Átriová v Trnave tým, že v prívesnom vozíku priviezol rôznu stavebnú suť, ktorú uložil na verejné priestranstvo. Jednalo sa o Vojtecha K. z Trnavy. Hliadka uložila blokovú pokutu.

Rušila nočný pokoj, dostala pokutu
Dňa 10.07.2010 o 23,50 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Na Hlinách v Trnave, kde dochádzalo k rušeniu nočného pokoja. Hliadka zistila, že v jednom z činžiakov sa šíri hluk a na mieste bola zistená 20 –ročná Martina P. z Veľkého Krtíša, ktorá bola na mieste vyriešená blokovou pokutou.

Ulož ako PDF
Napísal 26. júla 2010 1:41. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.