reklama

Na okoloidúcich aj policajtov útočila opitá žena fľašou od vína

K podnapitej 40-ročnej žene z Bučian, ktorá sa už o 8. hodine ráno nedokázala ovládať, napádala na Trojičnom námestí okoloidúcich a snažila sa ich udierať po hlave vinovou fľaškou, zavolali hliadku mestskej polície.
Ženu však nevystrašil ani príchod uniformovaných policajtov.

„V priebehu komunikácie žena hliadku slovne aj fyzicky napadla, správala sa agresívne a arogantne. Hliadka preto ženu naložila do služobného auta a previezla na Krajské riaditeľstvo PZ v Trnave k ďalšiemu riešeniu,“ uviedla MsP Trnava v tlačovej správe k prípadu.

Ulož ako PDF
Napísal 3. marca 2011 2:32. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.