reklama

Spoločnosť .A.S.A. bude odvážať rastlinný odpad z rodinných domov

Počas troch marcových sobôt bude vykonávať spoločnosť .A.S.A. Trnava zber rastlinného odpadu v lokalitách s rodinnými domami a záhradami.

V sobotu 12. marca od 7. hodiny sa uskutoční zber a odvoz orezaných konárov v rajónoch Kopánka I. a II., od rodinných domov na sídlisku Vodáreň a Zátvor v mestskej časti ohraničenej ulicami Bučianskou, Rybníkovou, Šrobárovou a T. Vansovej a v mestskej časti Vozovka ohraničenej ulicami Spartakovskou, Sladovníckou, Nobelovou a severným obchvatom.

V sobotu 19. marca od 7. hodiny sa bude odvážať rastlinný odpad zo Špiglsálu v lokalite ohraničenej ulicami Ružindolskou, Hospodárskou a Parkom J. Kráľa.

V sobotu 26. marca od 7. hodiny bude pokračovať jarné upratovanie na Tulipáne a vo Vajslovej doline.

Ilustračné foto

„Občania, ktorí chcú túto ponuku mesta využiť, musia vo vyššie uvedených termínoch pripraviť orezané konáre pred nehnuteľnosťami tak, aby bol k nim bezproblémový prístup a aby neznemožňovali používanie chodníkov pre chodcov. Zvlášť dôležité je, aby občania vyložili odpad včas, lebo na každej ulici v spomínaných lokalitách sa uskutoční len jeden zber. Po odvoze konárov je povinný každý majiteľ nehnuteľnosti vyčistiť si priľahlý chodník,“ upozorňuje mesto Trnava.

Ulož ako PDF
Napísal 9. marca 2011 8:59. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.