reklama

Túto a budúcu sobotu sa uskutoční zber rastlinného odpadu zo záhrad

Jarný zber rastlinného odpadu zo záhrad v častiach mesta s rodinnými domami sa začína tento víkend.

Konáre a orezané časti viniča môžu v sobotu 16. marca 2013 vyložiť podľa informácií mestského úradu do siedmej rannej hodiny pred svoje domy obyvatelia mestskej štvrte Špíglsál ohraničenej ulicami Ružindolskou, Hospodárskou, Ľ. Podjavorinskej a Parkom Janka Kráľa.

O týždeň neskôr, v sobotu 23. marca, sa uskutoční zber rastlinného odpadu vo štvrti Tulipán a časti Vajslovej doliny od Trnávky smerom k Tulipánu.

spadnuty-strom

Ilustračné foto

Zber je bezplatný, uskutočňuje sa len v uvedené dni. Občania by mali uložiť konáre tak, aby nezamedzili priechodnosť chodníkov, a po odvoze odstrániť prípadné znečistenie,“ pripomína mesto Trnava.

Jesenný zber sa uskutoční rovnakým spôsobom na Kopánke, Vodárni a Zátvore 5. októbra 2013, na Špíglsále 12. októbra 2013 a na Tulipáne 19. októbra 2013.

Ulož ako PDF
Napísal 11. marca 2013 22:40. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.