reklama

Bavíme sa futsalom: príde aj spevák Bystrík Červený

Trnavská Mima síce v úvodnom zápase štvrťfinále play off prehrala v Košiciach s P.K.P. 2:4, ale myslí na úspešnú odvetu. Aj na svojich priaznivcov. Domáci opäť pripravujú sprievodný program pred začiatkom duelu.
Ten sa začína v pondelok 14. marca o 18.30 h, ale treba prísť rozhodne skôr.

Program pod názvom Bavíme sa futsalom sa v trnavskej Mestskej športovej hale začína už od 17.00 h. Prísť sa oplatí všetkým, vítané sú celé rodiny, aj s deťmi!

Od 17. hodiny je pripravený program pre deti s rodičmi – skákací hrad a maľovanie na tvár. Hlavnou hviezdou večera bude takmer hodinový koncert speváka Bystríka Červeného. Ku každému lístku dostanú diváci pivo alebo kofolu zadarmo. „Podarí sa nám aj autogramiáda hráčov Spartaka. Tí síce cestujú už v pondelok na zápas do Ružomberka, ale Koro Kone a Ján Čarnota zostávajú v Trnave a prídu medzi nás,“ povedal prezident trnavskej Mimy Marek Ondrejka. Samozrejmosťou bude nástup hráčov v sprievode detí a predzápasovú atmosféru doplní slovenská hymna.

„Play off sa nehrá každý deň. Je to čosi viac ako základná časť ligy. Futsal sa hrá v prvom rade pre ľudí. Preto im chceme play off spríjemniť sprievodným programom. A to celým rodinám. Srdečne všetkých pozývame. Za celý klub sľubujem, že urobíme všetko pre to, aby sa o semifinalistovi rozhodlo v treťom zápase v Košiciach,“ uzavrel Ondrejka.

Ulož ako PDF
Napísal 14. marca 2011 13:17. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.