reklama

Zásah kukláčov v centre Trnavy: podozrivého zablokovali v aute priamo na ceste

Pri policajnej akcii zaistili dnes po 10. hodine v centre Trnavy na Športovej ulici podozrivú osobu. Strieborné Audi zablokovali policajné vozidlá priamo na ceste pri hlavnom vstupe na Štadión Antona Malatinského.

Akcia sa uskutočnila za asistencie asi desiatky členov zásahovej jednotky policajného zboru.
Hovorca Krajského riaditeľstva PZ v Trnave Michal Hanus približne hodinu po začiatku akcie poznamenal, že bližšie informácie poskytne popoludní.

„V tejto chvíli nemám žiadne konkrétne ani oficiálne informácie, pretože zodpovedný službukonajúci príslušník sa nachádza stále na mieste zásahu,“ uviedol Hanus.

AKTUALIZOVANÉ o 14:35 h.

Oficiálna tlačová správa KR PZ v Trnave:
„Na základe operatívneho rozpracovania zastavili v piatok 25. marca dopoludnia príslušníci kriminálnej polície za účasti pohotovostného policajného útvaru luxusné motorové vozidlo Audi A6.
Existovalo dôvodné podozrenie, že v aute by sa mali nachádzať veci pochádzajúce z trestnej činnosti. Následne polícia zaistila vozidlo, ktoré sa podrobí expertíze. V aute sa našlo veľké množstvo nábojov, nepriestrelná vesta a krátka guľová zbraň, ktorú mal zadržaný v legálnej držbe. Ďalej sa v aute nachádzal lovecký nôž, kukla, vreckový nožík, teleskopický obušok, bejzbalová palica a viacero párov rukavíc. Vodič bol predvedený na útvar policajného zboru, kde prebiehajú ďalšie vyšetrovacie úkony.“

Michal Hanus, oddelenie prevencie a komunikácie KR PZ v Trnave


Ulož ako PDF
Napísal 25. marca 2011 11:32. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Zásah kukláčov v centre Trnavy: podozrivého zablokovali v aute priamo na ceste”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.