reklama

Generálny riaditeľ PSA v Trnave rokoval so županom

Predseda Trnavského samosprávneho kraja Tibor Mikuš privítal v stredu 6. apríla na Úrade TTSK Luciana Bionda, generálneho riaditeľa PSA Peugeot Citroen v Trnave.

Cieľom stretnutia bolo podľa informácií hovorcu úradu Patrika Velšica rokovanie na tému projektových zámerov PSA Peugeot Citroen v trnavskom regióne a spolupráca s Trnavským samosprávnym krajom.

Luciano Biondo sprevádza premiérku Ivetu Radičovú počas jej nedávnej náštevy automobilky PSA v Trnave

„TTSK potvrdil svoju pripravenosť napĺňať zámery spolupráce s PSA Peugeot Citroen, ktoré budú v konečnej podobe znamenať zvýšenie zamestnanosti v Trnavskom kraji a posilnenie pozície PSA Peugeot Citroen v regióne,“ poznamenal P. Velšic.

Ulož ako PDF
Napísal 7. apríla 2011 0:02. Článok je zaradený do rubriky: Spoločnosť. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.