reklama

Odhalili ďalší nelegálne obývaný byt na Coburgovej

Mestská polícia v spolupráci s pracovníkmi TT – Komfortu odhalili ďalší prípad nelegálneho užívania bytu na Coburgovej ulici.

Na Coburgovej ulici býva podľa miestnych množstvo ľudí nelegálne

Ilustračné foto

Na základe nahlásenia správcu vykonali mestskí policajto kontrolu v obytnom dome na Coburgovej č. 42, kde našli v jednom z bytov 53-ročného Trnavčana. Ako sám potvrdil, do bytu sa nasťahoval bez povolenia.

Mestskí policajti mužovi na mieste uložili pokutu a prinútili ho byt opustiť.

Prípadov nelegálneho užívania bytov v tejto lokalite sa vyskytlo aj v minulosti niekoľko. Podľa domácich v niektorých bytoch žije viac ľudí „načierno“ ako legálne.

Ulož ako PDF
Napísal 7. apríla 2011 8:14. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Odhalili ďalší nelegálne obývaný byt na Coburgovej”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.