reklama

Odhalili ďalší nelegálne obývaný byt na Coburgovej

Mestská polícia v spolupráci s pracovníkmi TT – Komfortu odhalili ďalší prípad nelegálneho užívania bytu na Coburgovej ulici.

Na Coburgovej ulici býva podľa miestnych množstvo ľudí nelegálne

Ilustračné foto

Na základe nahlásenia správcu vykonali mestskí policajto kontrolu v obytnom dome na Coburgovej č. 42, kde našli v jednom z bytov 53-ročného Trnavčana. Ako sám potvrdil, do bytu sa nasťahoval bez povolenia.

Mestskí policajti mužovi na mieste uložili pokutu a prinútili ho byt opustiť.

Prípadov nelegálneho užívania bytov v tejto lokalite sa vyskytlo aj v minulosti niekoľko. Podľa domácich v niektorých bytoch žije viac ľudí „načierno“ ako legálne.

Ulož ako PDF
Napísal 7. apríla 2011 8:14. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Odhalili ďalší nelegálne obývaný byt na Coburgovej”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.