reklama

Po zápase Trnava-Slovan zadržala polícia trinásť mladistvých fanúšikov Spartaka

Po skončení stretnutia Slovenského pohára medzi Spartakom Trnava a Slovanom Bratislava zadržala polícia trinásť mladistvých priaznivcov trnavského klubu.
Podľa hovorcu Krajského riaditeľstva PZ v Trnave  Michala Hanusa polícia zakročila po zápase proti skupinám výtržníkov z radov fanúšikov Spartaka.

Takto skončil Mercedes s trnavským evidenčným číslom po útoku kameňom. V aute sedel len 4-ročný chlapec so starým otcom. Nikomu sa našťastie nič nestalo

„Až po odchode vlaku s fanúšikmi Slovana Bratislava, v blízkosti železničnej stanice, hádzalo niekoľko osôb fľaše a kamene na idúce autá, v dôsledku čoho dve poškodili. Celkovo bolo predvedených trinásť osôb a v súčasnosti s nimi polícia vykonáva procesné úkony. Jedná sa všetko o mladistvých chlapcov,“ informoval M. Hanus.

Ulož ako PDF
Napísal 19. apríla 2011 21:50. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Po zápase Trnava-Slovan zadržala polícia trinásť mladistvých fanúšikov Spartaka”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.