reklama

Videozáznam zachytil zlodeja v akcii. Spoznali ste ho?

V stredu 20. apríla o 11.10 hodine ukradol doteraz neznámy páchateľ v priestoroch predajne a servisu spoločnosti RM JET na Bratislavskej ulici v Trnave príručnú kabelku s dokladmi, peniazmi a ďalšími osobnými vecami jednému zo zamestnancov firmy.

Išlo o asi 30-ročného muža strednej štíhlej postavy.

Neznámeho muža zachytila bezpečnostná kamera. Na zázname je vidieť ako muž vošiel do priestorov servisu a postupne prehľadáva jednotlivé miestnosti.
Po chvíli odchádza s ukradnutou peňaženkou, zasúva si úlovok za nohavice a rýchlym krokom odchádza.

VIDEO:
[jwplayer mediaid=“11063″]
Muž prichádza v čase 1:09 min, v čase 2:08 odchádza aj s lupom. Video si zväčšíte kliknutím na ikonku v tvare „X“ v pravom dolnom rohu prehrávača.


Ak ste muža na videu spoznali, kontaktujte policajný zbor.

Ulož ako PDF
Napísal 22. apríla 2011 10:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.