reklama

Videozáznam zachytil zlodeja v akcii. Spoznali ste ho?

V stredu 20. apríla o 11.10 hodine ukradol doteraz neznámy páchateľ v priestoroch predajne a servisu spoločnosti RM JET na Bratislavskej ulici v Trnave príručnú kabelku s dokladmi, peniazmi a ďalšími osobnými vecami jednému zo zamestnancov firmy.

Išlo o asi 30-ročného muža strednej štíhlej postavy.

Neznámeho muža zachytila bezpečnostná kamera. Na zázname je vidieť ako muž vošiel do priestorov servisu a postupne prehľadáva jednotlivé miestnosti.
Po chvíli odchádza s ukradnutou peňaženkou, zasúva si úlovok za nohavice a rýchlym krokom odchádza.

VIDEO:
[jwplayer mediaid=“11063″]
Muž prichádza v čase 1:09 min, v čase 2:08 odchádza aj s lupom. Video si zväčšíte kliknutím na ikonku v tvare „X“ v pravom dolnom rohu prehrávača.


Ak ste muža na videu spoznali, kontaktujte policajný zbor.

Ulož ako PDF
Napísal 22. apríla 2011 10:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.