reklama

Zlodeja autopuklíc odhalil kamerový systém

V piatok pred 4. hodinou ráno zachytil pracovník kamerového systému trnavskej mestskej polície podozrivé správanie sa muža v bunde s kapucňou na hlave a ruksakom. Muž sa pohyboval pri autách odparkovaných na Trhovej ulici pred mestským úradom a po chvíli sa zrýchleným krokom pobral preč.

„Na miesto bola vyslaná hliadka MsP Trnava, ktorá na mieste zistila, že z vozidla, pri ktorom sa neznámy muž pohyboval, sú zložené puklice na ľavej strane vozidla. Hliadka puklice nasadila naspäť a o zistení informovala centrálu. Z centrály dostala ďalšie inštrukcie o pohybe neznámeho muža. Hliadka muža zastavila a zistila, že vo vreci má ďalšie odcudzené puklice. Tridsaťdvaročný Peter z Trnavy, ktorý sa ku krádeži puklíc priznal. Za svoje konanie bude ďalej riešený,“ uviedla k prípadu MsP v Trnave.

Ulož ako PDF
Napísal 25. októbra 2010 8:57. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.