reklama

Na susedu vytiahol zbraň. Nefunkčnú

Susedskú hádku a ohrozovanie zbraňou riešili mestskí policajti na Študenstkej ulici. Hliadka MsP sa okamžite po oznámení presunula na miesto, kde sa skontaktovala s oznamovateľkou prípadu.

„Žena hliadke uviedla, že má jedného psíka s ktorým chodieva von a z vedľajšieho vchodu vybehol 82- ročný sused Jozef H. z Trnavy a začal sa jej vyhrážať, že psa zabije. V ruke držal pištoľ. Hliadka preverila oznámenie aj u muža, ktorý hliadke predložil starú nefunkčnú zbrane. Za svoje konanie bude muž ďalej riešený,” uviedla v správe o udalosti mestská polícia.

Ulož ako PDF
Napísal 8. augusta 2011 8:34. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na susedu vytiahol zbraň. Nefunkčnú”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.