reklama

Na susedu vytiahol zbraň. Nefunkčnú

Susedskú hádku a ohrozovanie zbraňou riešili mestskí policajti na Študenstkej ulici. Hliadka MsP sa okamžite po oznámení presunula na miesto, kde sa skontaktovala s oznamovateľkou prípadu.

„Žena hliadke uviedla, že má jedného psíka s ktorým chodieva von a z vedľajšieho vchodu vybehol 82- ročný sused Jozef H. z Trnavy a začal sa jej vyhrážať, že psa zabije. V ruke držal pištoľ. Hliadka preverila oznámenie aj u muža, ktorý hliadke predložil starú nefunkčnú zbrane. Za svoje konanie bude muž ďalej riešený,“ uviedla v správe o udalosti mestská polícia.

Ulož ako PDF
Napísal 8. augusta 2011 8:34. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na susedu vytiahol zbraň. Nefunkčnú”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.