reklama

Na susedu vytiahol zbraň. Nefunkčnú

Susedskú hádku a ohrozovanie zbraňou riešili mestskí policajti na Študenstkej ulici. Hliadka MsP sa okamžite po oznámení presunula na miesto, kde sa skontaktovala s oznamovateľkou prípadu.

„Žena hliadke uviedla, že má jedného psíka s ktorým chodieva von a z vedľajšieho vchodu vybehol 82- ročný sused Jozef H. z Trnavy a začal sa jej vyhrážať, že psa zabije. V ruke držal pištoľ. Hliadka preverila oznámenie aj u muža, ktorý hliadke predložil starú nefunkčnú zbrane. Za svoje konanie bude muž ďalej riešený,” uviedla v správe o udalosti mestská polícia.

Ulož ako PDF
Napísal 8. augusta 2011 8:34. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0.


INZERCIA

2 komentáre pre “Na susedu vytiahol zbraň. Nefunkčnú”

  1. 1
    Jovany says:

    Dnes je výročie kedy pani Lívia S.skoro prišla o život pri venčení psa ktorý osiera celé okolie domu. Arogantné správanie majiteľky sa dodnes nezmenilo.Jedny obyvatelia domu kosia trávu ,zametajú,čistia a iný nevedia po svojom psovi ani upratať.

  2. 2
    Jovany says:

    Mimochodom to nebola nefunkčná zbraň ale atrapa(napodobenina )a nevytiahol ju na susedu ale len ju držal v ruke a vyhrážal sa psovi :-)

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.