reklama

Z teplákov vytiahol zbraň a olúpil mladíka o 6000 eur

So strelnou zbraňou v ruke, ktorú vytiahol z teplákov, olúpil neznámy muž v sobotu 14. apríla na medziposchodí činžiaku na Jiráskovej ulici v Trnave 20-ročného Bratislavčana. Ten držal v ruke 6000 eur.

Neznámy páchateľ vytiahol krátku strelnú zbraň, ktorou namieril na poškodeného. Potom mu povedal: ‚Okamžite daj peniaze, lebo ťa zabijem!‘ Poškodený však na to nereagoval. Páchateľ mu hotovosť z ruky vytrhol a pohybom zbraňou poškodenému a jeho 19-ročnému spoločníkovi, ktorý bol v tom čase s poškodeným naznačil, aby vyšli von z bytového domu. Obaja muži zo strachu vyšli von. Páchateľ z miesta odišiel,“ opisuje priebeh lúpežného prepadnutia hovorca KR PZ v Trnave Michal Hanus.

Lupič sa však dlho z peňazí netešil. Policajti ho vypátrali a s pomocou Pohotovostného policajného útvaru aj zadržali.

Tridsaťosemročného muža z Trnavy vyšetrovateľ obvinil zo zločinu lúpeže a zároveň spracoval podnet na jeho väzobné stíhanie. Za tento skutok mu hrozí trest odňatia slobody na sedem až dvanásť rokov,“ dodal M. Hanus.

Ulož ako PDF
Napísal 20. apríla 2012 9:34. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.