reklama

Polícia zadržala v centre Trnavy opitého mladíka s mačetou

Ná základe telefonického podnetu, že v centre Trnavy sa pohybuje mladík s mačetou v ruke, zasahovala v piatok 26. júna polícia.

„Na miesto sme ihneď vyslali policajnú hliadku. Mladika, zjavne pod vplyvom alkoholu, policajti na Radlinského ulici vyzvali, aby mačetu odhodil. Po opakovanej vyzve policajtov poslúchol,“ uviedla hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová.

Mladík pri sebe žiadne doklady a nevedel preukázať svoju totožnosť, policajti ho preto predviedli na útvar.

„Tam lustráciou zistili, že ide o 17 – ročného Trnavčana. K zbrani uviedol, že ju niesol nabrúsiť. Dychovou skúškou mu bolo nameraných 0,73 mg/l alkoholu, čo je 1,52 promile. Vec realizujeme ako priestupok na úseku ochrany pred alkoholizmom. Kontaktovali sme mladíkovi matku a tiež sociálnu kuratelu,“ doplnila trnavská policajná hovorkyňa.

VIDEO:

Ulož ako PDF
Napísal 29. júna 2020 12:11. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.