reklama

Trojica mužov fyzicky napadla domnelého zlodeja

Vo štvrtok 21. júla po 2. hodine v noci bola hliadka mestskej polície vyslaná na Dolnopotočnú ulicu, kde malo podľa oznámenia dôjsť k zadržaniu zlodeja, vykrádajúceho auto.

Po príchode na parkovisko za OD Jednota hliadka spozorovala, ako trojica mladíkov kopancami a päsťami zaútočila na muža ležiaceho na zemi. Mestským policajtom sa podarilo bitkárov od muža oddeliť.

„Po príchode hliadky Policajného zboru SR bolo zistené, že traja mladíci z Trnavy vo veku od 19 do 26 rokov napadli muža bezdôvodne,“ informuje správa MsP. K mužovi privolali sanitku a previezli ho na ošetrenie do trnavskej nemocnice. Trojicu bitkárov policajti zadržali a odviezli na vypočúvanie.

Ulož ako PDF
Napísal 26. júla 2011 14:54. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.