reklama

Minister Lipšic vyznamenal v Trnave hasiča – záchranára

Minister vnútra v piatok 6. mája počas pracovnej návštevy hasičskej stanice Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru na Tybníkovej ulici v Trnave odovzdal príslušníkovi OR HaZZ v Piesťanoch Róbertovi Dekanovi vyznamenanie za hrdinský čin.

Minister vnútra D. Lipšic (vľavo) odvozdal ocenenie záchranárovi R. Dekanovi osobne

Nadporučík R. Dekan 2. mája tohto roku svojim odvážnym postojom pri technickom zásahu v poslednej chvíli zachránil život mužovi pokúšajúcom sa o samovraždu skokom z Krajinského mosta v Piešťanoch, informoval krajský hovorca HaZZ v Trnave Ivan Peťko.

Ulož ako PDF
Napísal 9. mája 2011 0:53. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Minister Lipšic vyznamenal v Trnave hasiča – záchranára”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.