reklama

Frontman Hudby z Marsu Štofo vydáva sólový projekt

S novým elektro-popovým projektom sa po polroku vracia z Anglicka frontman trnavskej Hudby z Marsu Štofo alias Mike Lark. Svoje nové skladby aktuálne predstavuje pod hlavičkou Dynamo Team. S vokálmi mu pomáha jeho manželka, inak šperkárka, Lulu (www.lulubijoux.com).

Mike inšpirovaný súčasnou tanečnou hudbou kombinuje prvky big beatu, electroclashu, popu, disca, dubu a iných štýlov a vytvára tak koláž optimistickej elektronickej hudby, ktorú označuje ako: Dynamo beat = elektronika, dynamika, pohyb, radosť, tanec, hudba, šport!“

Dynamo Team: Mike Lark a.k.a. Michal Štofej a Lulu

Dostupnoť technológií umožnila Dynamo Teamu nahrávať doma: „Skladby sú nahraté v domácom štúdiu v prenajatom byte v Northamptone a dokončené a zmasterizované v Abbey Road Studios v Londýne,“ hovorí.
Geoff Pesche, vynikajúci zvukový inžinier, s ktorým spolupracovali, masterizuje bežne nahrávky svetoznámych interpretov ako Lily Allen, Pulp, Kylie Minogue, The Drums a mnohých ďalších.

„Goeff bol veľmi povzbudivý – najprv sme s ním zmasterizovali len jednu pesničku, až potom, aj na jeho podnet, sme nahrali celý album a opäť ho s ním dokončili. Výsledkom sme boli všetci traja milo prekvapení,“ pochvaľuje si Michal Štofej alias Mike Lark.

Dynamo Team má pripravený debutový album, ktorý vyjde na prelome júna a júla 2011. Prvým singlom, ktorým duo získava prvých fanúšikov, je skladba Roll The Dynamo: „Ostatné skladby sú o niečo dravejšie. Toto je hravá pesnička, ktorú som napísal Lucke na želanie, pretože ona je fanynka jemnejšieho dievčenského popu.“

Okrem Lulu-vokálu a Mike-pískania znie v úvode a závere skladby aj pokrik kamarátov z Dolnej Krupej, ktorí navštívili Dynamo Team v Anglicku práve počas nahrávania. Mike pripravuje aj živé predstavenie dynamo beatu ako Dynamo DJ.

Koncom mája sa chystá Dynamo Team do Barcelony natočiť k Roll The Dynamo videoklip: Určite bude dynamický a dúfame, že aj slnečný!,“ sľubuje Mike Lark. Ako poznáme jeho tvorbu z minulosti, o jeho slovách nemáme žiadnu pochybnosť.

Roll The Dynamo:

Linky:
http://soundcloud.com/dynamoteam/roll-the-dynamo
http://www.facebook.com/dynamoteam
http://www.myspace.com/dynamoteam
http://www.youtube.com/dynamomusictv

Ulož ako PDF
Napísal 11. mája 2011 12:25. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Kultúra. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.