reklama

Veľkú reklamnú kampaň v USA a Kanade sprevádza skladba od trnavskej kapely Dynamo Team

Populárny trnavský hudobník Michal „Štofo“ Štofej prerazil so svojím projektom Dynamo Team už aj za oceánom. Kórejský automobilový koncern Hyundai si totiž vybral do veľkej jarnej kampane pre Severnú Ameriku práve jeho skladbu OK Let’s Go!

Ba čo viac, podľa názvu ľahučkej, príjemnej a veľmi chytľavej pesničky z Michalovho pera pomenoval Hyundai dokonca celú jarnú kampaň – Let’s Go Spring Event.

Reklamné spoty vysielajú celoplošné televízie v Spojených štátoch aj Kanade. Skladbu objavila istá reklamná agentúra z Kalifornie cez službu iTunes.

Ľudia z reklamnej agentúry sa ozvali koncom minulého roka a oznámili, že chcú navrhnúť klientovi skladbu OK Let’go! pre ich veľkú jarnú kampaň. Zástupcovia automobilky z nej boli nadšení a súhlasili s jej použitím vo svojich reklamách,“ priblížil Michal cestu svojej skladby z hudobného servera do televízorov miliónov Američanov a Kanaďanov.

stofej-mikelark
Michal Štofej alias Mike Lark

Považujem to za úžasné zadosťučinenie za roky tvrdej práce a snaženia. Je to naozaj fantastický pocit,“ vyznal sa vyštudovaný učiteľ, ktorý do slovenského hudobného sveta vstúpil ako spoluzakladateľ a frontman obľúbenej a úspešnej trnavskej kapely Hudba z Marsu s pripomienkou, že takýto úspech praje dosiahnuť každému, kto sa snaží ísť svojou vlastnou cestou.

Vnímam to ako povzdubenie nielen pre seba, ale aj pre ďalších šikovných ľudí, ktorí chcú robiť čo ich baví a napĺňa,“ zdôraznil.

Hyundai | Let’s Go! Spring Sales Event

Dynamo Team – OK Let’s Go!

Štofo sa začal venovať svojmu vlastnému projektu Dynamo Team, v ktorom pôsobí spolu so svojou manželkou Luciou, pred tromi rokmi. V hudobnom svete poznajú aj jeho pseudonym Mike Lark.

Skladba OK Let’go vyšla na albume Slavia v lete 2011. Z rovnakého albumu pochádza aj doteraz najúspešnejší singel Roll The Dynamo, ktorý rotoval aj vo veľkých európskych rádiách.

S projektom Dynamo Team vystupoval doteraz na koncertoch Michal väčšinou sám. Ako nám povedal, teraz pripravuje koncertný program s ďalšími tromi hudobníkmi.

Bude to stále ten známy dynamo štýl, zmena je v tom, že na pódiu bude hrať štvorčlenná živá kapela,“ doplnil.

Ulož ako PDF
Napísal 10. apríla 2013 10:25. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Veľkú reklamnú kampaň v USA a Kanade sprevádza skladba od trnavskej kapely Dynamo Team”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.