reklama

Dynamická trnavská skupina Dynamo TEAM vznikla len na jar tohto roku a už dobýva európske méty!

Trnavská dvojica Dynamo Team nahrala debutový album Slavia v londýndskom štúdiu Abbey Road. V týchto dňoch dostáva do špecializovaných predajní – netradične – vo forme vinylu. Album je však možné získať aj ako CD alebo digital download. Za duom Dynamo Team stojí frontman Hudby z Marsu Michal Štofej (Mike Lark) a jeho manželka lulu.

Pilotný singel Roll The Dynamo rotujú najvýznamnejšie stredoeurópske nezávislé rádiá, vrátane viedenského rádia FM4 (na ktorom je už niekoľko mesiacov najhranejšou skladbou), bratislavského Rádia_FM a pražského Rádia1. Zo skladby sa stal undergroundový letný hit a videoklip nakrútený v Barcelone zhliadli už tisíce divákov.

Dynamo Team – Roll The Dynamo

Dvojica Mike a lulu (nadviazala na úspech prvého singla ďalším nezakomplexovaným pískacím popevkom OK Let’s Go!
Bicykel tentokrát vymenili za retro skúter, na ktorom si zajazdili po ostrove Ciovo v Chorvátsku. Kapela dostala pozvánku zahrať koncert v prestížnom viedenskom klube B72. Vo štvrtok 6. októbra to Dynamo TEAM roztočí vo Viedni spolu s rakúskou predkapelou The Nintendos.

Slovenským fanúšikom sa Dynamo TEAM predstaví live actom na bratislavskej edícii renomovaného medzinárodného hudobného festivalu Electronic Beats 15. októbra 2011.

Aktuálnym jesenným singlom We Get High duo uvádza nový hudobný štýl „dynamo“ spájajúci viaceré hudobné vplyvy do jednoliatej pozitívnej dynamickej koláže. O remix sa postaral elektronický hudobník Emah.

A najčerstvejšou novinkou Dynamo TEAMu je tretí výtvarne spracovaný tanečný videoklip. Ráčte vstúpiť do „dynamo sveta“!

Dynamo Team – We Get High

Ulož ako PDF
Napísal 28. septembra 2011 6:32. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kultúra. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Dynamická trnavská skupina Dynamo TEAM vznikla len na jar tohto roku a už dobýva európske méty!”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.