reklama

Cestári si opäť vybrali „najvhodnejší“ termín na maľovanie značenia

Obraz cestárov, striekajúcich vodorovné dopravné značenie počas zhustenej dopravnej špičky, si pamätáme ešte z čias socializmu. Už v období, kedy po našich cestách jazdilo niekoľkonásobne áut menej ako dnes, dokázali cestári, ktorých vyhnali na cesty v tom nejnevhodnejšom čase ich vedúci, pekne vytáčať vodičov v škodovečkách a žigúlakoch.

V piatok predpoludním si dali cestári zo Správy a údržby ciest Trnavského samosprávneho kraja „dostaveníčko“ na Hlbokej ulici.

Križovatka na Hlbokej ulici, piatok 13. mája o 10. 30 hodine

Dookola sa opakujúcim tvrdeniam o nedostatku peňazí za nočné alebo víkendové príplatky pre robotníkov by človek aj rád uveril.
Lenže v tomto prípade si väčšina ľudí môže myslieť iba jediné – šetrí sa na nesprávnom mieste a v nesprávnom čase.

Ulož ako PDF
Napísal 13. mája 2011 11:04. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Cestári si opäť vybrali „najvhodnejší“ termín na maľovanie značenia”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.