reklama

Cestári si opäť vybrali „najvhodnejší“ termín na maľovanie značenia

Obraz cestárov, striekajúcich vodorovné dopravné značenie počas zhustenej dopravnej špičky, si pamätáme ešte z čias socializmu. Už v období, kedy po našich cestách jazdilo niekoľkonásobne áut menej ako dnes, dokázali cestári, ktorých vyhnali na cesty v tom nejnevhodnejšom čase ich vedúci, pekne vytáčať vodičov v škodovečkách a žigúlakoch.

V piatok predpoludním si dali cestári zo Správy a údržby ciest Trnavského samosprávneho kraja „dostaveníčko“ na Hlbokej ulici.

Križovatka na Hlbokej ulici, piatok 13. mája o 10. 30 hodine

Dookola sa opakujúcim tvrdeniam o nedostatku peňazí za nočné alebo víkendové príplatky pre robotníkov by človek aj rád uveril.
Lenže v tomto prípade si väčšina ľudí môže myslieť iba jediné – šetrí sa na nesprávnom mieste a v nesprávnom čase.

Ulož ako PDF
Napísal 13. mája 2011 11:04. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Cestári si opäť vybrali „najvhodnejší“ termín na maľovanie značenia”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.