reklama

Pri nehode na Spartakovskej sa zranili štyria ľudia

V nedeľu 12. júna vo večerných hodinách sa zrazili na Spartakovskej ulici v Trnave dve osobné autá Renault Megane a Peugeot 307. Následky dopravnej nehody odstraňovali aj siedmi príslušníci hasičskej základne v Trnave.

„V čase nehody sedelo vo vozidlách päť ľudí, z nich štyria utrpeli zranenia. Vodič Renaultu aj vodička Peugeotu, rovnako aj jej spolujazdkyňa boli prevezení na ošetrenie do nemocnice. Jednu zranenú osobu ošetrili na mieste,” informoval hovorca KR HaZZ v Trnave Ivan Peťko.

Foto: HaZZ Trnava

Hasiči poskytli zraneným predlekársku pomoc, po príchode lekárov asistovali pri ošetrovaní a nakladaní osôb do sanitky.

„Príslušníci HasZZ na havarovaných vozidlách vykonali stabilizačné a protipožiarne opatrenia. Uniknuté prevádzkové kvapaliny zasypali sorbentom Vapex, aby sa zabránilo v ich ďalšom úniku. Príslušníci očistili komunikáciu a vozidlo blokujúce cestnú komunikáciu odtiahli na krajnicu. Jednotka sa po ukončení zásahu o 19:31 hod. vrátila na základňu,” dodal I. Peťko.

Ulož ako PDF
Napísal 13. júna 2011 10:22. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Pri nehode na Spartakovskej sa zranili štyria ľudia”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.