reklama

Pri nehode na Spartakovskej sa zranili štyria ľudia

V nedeľu 12. júna vo večerných hodinách sa zrazili na Spartakovskej ulici v Trnave dve osobné autá Renault Megane a Peugeot 307. Následky dopravnej nehody odstraňovali aj siedmi príslušníci hasičskej základne v Trnave.

„V čase nehody sedelo vo vozidlách päť ľudí, z nich štyria utrpeli zranenia. Vodič Renaultu aj vodička Peugeotu, rovnako aj jej spolujazdkyňa boli prevezení na ošetrenie do nemocnice. Jednu zranenú osobu ošetrili na mieste,“ informoval hovorca KR HaZZ v Trnave Ivan Peťko.

Foto: HaZZ Trnava

Hasiči poskytli zraneným predlekársku pomoc, po príchode lekárov asistovali pri ošetrovaní a nakladaní osôb do sanitky.

„Príslušníci HasZZ na havarovaných vozidlách vykonali stabilizačné a protipožiarne opatrenia. Uniknuté prevádzkové kvapaliny zasypali sorbentom Vapex, aby sa zabránilo v ich ďalšom úniku. Príslušníci očistili komunikáciu a vozidlo blokujúce cestnú komunikáciu odtiahli na krajnicu. Jednotka sa po ukončení zásahu o 19:31 hod. vrátila na základňu,“ dodal I. Peťko.

Ulož ako PDF
Napísal 13. júna 2011 10:22. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Pri nehode na Spartakovskej sa zranili štyria ľudia”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.