reklama

Pri nehode za Dolným Dubovým sa zranili tri ženy

Pri dopravnej nehode neďaleko Dolného Dubového sa zranili tri ženy.

K nehode došlo v utorok 29. marca 2022 na ceste medzi obcami Kátlovce a Dolné Dubové pri križovatke na Horné Dubové.

„50 – ročná vodička zo Serede vošla do križovatky cez protismer a narazila do prednej časti auta Honda CR- V. Druhá vodička, 46 – ročná žena práve zastala a chcela v križovatke odbočiť. Pri náraze sa zranili obe vodičky a aj 15 – ročná mladá spolujazdkyňa,“ informovala hovorkyňa KR PZ v Trnave Mária Linkešová.

FOTO: HaZZ Trnava

Všetky tri účastníčky nehody previezli záchranári na ošetrenie do nemocnice. Podľa predbežnej správy by malo ísť ľahké zranenia.

Škody na vozidlách boli odhadnuté na 20 tisíc eur. Dychové skúšky na alkohol boli v oboch prípadoch negatívne.

„Na havarovaných automobiloch vykonali príslušníci z hasičskej stanice z Trnavy protipožiarne opatrenia. Jednému z účastníkov dopravnej nehody bola poskytnutá predlekárska prvá pomoc a následne ho transportovali do zdravotníckeho zariadenia. Po zrážke vozidiel prišlo k úniku prevádzkových kvapalín na cestnej komunikácií. Zasahujúci hasiči preto vykonali posyp sorpčným materiálom a očistili vozovku. Jedno z havarovaných vozidiel bolo za pomoci príslušníkov naložené na vozidlo odťahovej služby. Druhý automobil bol odtlačený za krajnicu vozovky, aby mohla byť sprejazdnená premávka,“ zhrnula hásah trnavských hasičov hovorkyňa KR HaZZ v Trnave Lena Košťálová.

Ulož ako PDF
Napísal 30. marca 2022 14:06. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.