reklama

Autobusom, ktorý vozil Messiho a spol.,sa dnes mohli na vlastné oči kochať aj Trnavčania

Originálny autobus najlepšieho futbalového tímu sveta FC Barcelona dnes zaparkoval pri Zábavno-obchodnom centre MAX v Trnave. Štrnásť metrov dlhý stroj značky Scania Titanium vyrobený v roku 2008 obsluhoval futbalistov FC Barcelona celé dva roky.

Od vlaňajška je jeho majiteľom podnikateľ z Banskej Štiavnice.

Týmto autobusom cestovalo mužstvo na semifinále Ligy majstrov do Milána

Jedinečnú príležitosť nastúpiť dverami do luxusného interiéru, v ktorom trávili čas aj najväčšie hviezdy FC Barcelona, využili desiatky Trnavčanov. Nie každý deň sa podarí sedieť na sedadle Messiho, Pedra, Puyola, Iniestu či Xaviho. „Áno, presne tu sedával Lionel Messi, toto je jeho miesto v autobuse,“ odpovedá kladne šofér originálnej a štýlovej Scanie na otázku, či sedadlo, na operadle ktorého je navlečený slávny dres s číslom 10, patrilo práve najlepšiemu futbalistovi sveta.

FC Barcelona využívala služby konkrétne tohto autobusu najčastejšie na kratšie transfery napríklad z letiska. Dvakrát viezol tím na zápasy Ligy majstrov. Raz do Mníchova, a tiež na semifinálový zápas LM s Interom Miláno v čase, kedy bola nad Európou pre popol z islandskej sopky odstavená letecká doprava.

Sedadlo, ktoré patrilo Lionelovi Messimu

Súčasťou prezentácie boli súťaže o zaujímavé ceny, podvečer sa uskutočnila pri autobuse autogramiáda trnavského odchovanca a slovenského reprezentanta Kamila Kopúnka. Záujemci si tiež mohli kúpiť dresy, lopty a rôzne fanúšikovské predmety s logom katalánskeho veľkoklubu. Bonbónikom v ponuke však bola možnosť získať futbalovú loptu s originálnymi podpismi celého mužstva. Cena? Maličkosť: 1000 eur.

Super, perfektné. Barca je môj najobľúbenejší klub zo všetkých. Je parádny pocit sedieť v autobuse, ktorý vozil celé mužstvo,“ pochvaľovali si dvaja mladíci prezerajúc si interiér Scanie.

Bývalý autobus FC Barcelona dnes slúži ako atrakcia a putuje po slovenských mestách. Program má zabezpečený až do októbra. Majiteľ ho tiež ponúka záujemcom o luxusnú a VIP prepravu. K pohodlnej jazde a maximálnej spokojnosti cestujúcich stroj predurčuje množstvo technických prvkov, ako sú napríklad kožené polohovateľné sedadlá, samonavíjacie bezpečnostné pásy, dva trezory, tri chladničky, salónik s LCD panelmi, espresso stroj a luxusná, na mieru upravená toaleta.

Štrnásť metrov dlhý a 3,7 metra vysoký autobus poháňa moderný agregát s výkonom 480 koní.

Fotogaléria:

Ulož ako PDF
Napísal 22. júna 2011 16:22. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.