reklama

Jazzový koncert presunutý do priestorov Art Klubu na Hlavnej ulici

Štvrtkový koncert mladých muzikantov, ktorý sa mal pôvodne uskutočniť pred budovou mestskej radnice na Hlavnej ulici, je pre hrozbu v podobe dažďa presunutý do neďalekého Art Klubu.

Pripomíname, že vo štvrtok 30. júna od 19. hodiny si môžete vypočuť hudobné vystúpenia dvoch zoskupení – JMJ Trio a H Projekt.

JMJ trio: Trio mladých hudobníkov Juraj Adam (basgitara), Miloš Biháry (klavír) a Jakub Kačic (bicie), ukáže, že aj napriek ich veku (17, 15, 15), vedia zahrať naozaj kvalitný jazz, a to v akejkoľvek forme…

H projekt:  Zoskupenie okolo známeho bratislavského gitaristu Andreja Hrušku. Výzva používať počítač ako inšpirujúci a neobmedzený nástroj dopĺňajúci živú kapelu spojilo štvoricu muzikantov. Členovia: Samo Šimek – trúbka, Andrej Hruška -gitary, programming, Jakub Hittrich – bicie nástroje, Filip Hittrich – basgitara.

Koncert sa uskutoční s podporou mesta Trnava a partnerov: vizual-tt.sk – rekonštrukcie bytov, dizajn, ALPE EUROSERVICE, KINX, Hudobné nástroje P.A.T.

Informácie o podujatí nájdete aj na Facebooku.

Vstupné je dobrovoľné.

Ulož ako PDF
Napísal 29. júna 2011 18:27. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.