reklama

Mladí muzikanti budú hrať pred radnicou jazz

Vo štvrtok 30. júna sa môžete pred trnavskou radnicou presvedčiť na vlastné oči a hlavne uši, že kvalitný jazz dokážu zahrať aj talentovaní mladí muzikanti. O 19.00 sa na pešej zóne začne dvojhodinový koncert pod názvom JAZZ NIGHT.

Vystúpia dve trnavské zoskupenia JHJ Trio a H projekt. Vstupné je dobrovoľné.

Plagát

JMJ trio: Trio mladých hudobníkov Juraj Adam (basgitara), Miloš Biháry (klavír) a Jakub Kačic (bicie), ukáže, že aj napriek ich veku (17, 15, 15), vedia zahrať naozaj kvalitný jazz, a to v akejkoľvek forme…

H projekt:  Zoskupenie okolo známeho bratislavského gitaristu Andreja Hrušku. Výzva používať počítač ako inšpirujúci a neobmedzený nástroj dopĺňajúci živú kapelu spojilo štvoricu muzikantov. Členovia: Samo Šimek – trúbka, Andrej Hruška -gitary, programming, Jakub Hittrich – bicie nástroje, Filip Hittrich – basgitara.

Koncert sa uskutoční s podporou mesta Trnava a partnerov: vizual-tt.sk – rekonštrukcie bytov, dizajn, ALPE EUROSERVICE, KINX, Hudobné nástroje P.A.T.

Informácie o podujatí nájdete aj na Facebooku.

Ulož ako PDF
Napísal 24. júna 2011 14:14. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.