reklama

Mladí muzikanti budú hrať pred radnicou jazz

Vo štvrtok 30. júna sa môžete pred trnavskou radnicou presvedčiť na vlastné oči a hlavne uši, že kvalitný jazz dokážu zahrať aj talentovaní mladí muzikanti. O 19.00 sa na pešej zóne začne dvojhodinový koncert pod názvom JAZZ NIGHT.

Vystúpia dve trnavské zoskupenia JHJ Trio a H projekt. Vstupné je dobrovoľné.

Plagát

JMJ trio: Trio mladých hudobníkov Juraj Adam (basgitara), Miloš Biháry (klavír) a Jakub Kačic (bicie), ukáže, že aj napriek ich veku (17, 15, 15), vedia zahrať naozaj kvalitný jazz, a to v akejkoľvek forme…

H projekt:  Zoskupenie okolo známeho bratislavského gitaristu Andreja Hrušku. Výzva používať počítač ako inšpirujúci a neobmedzený nástroj dopĺňajúci živú kapelu spojilo štvoricu muzikantov. Členovia: Samo Šimek – trúbka, Andrej Hruška -gitary, programming, Jakub Hittrich – bicie nástroje, Filip Hittrich – basgitara.

Koncert sa uskutoční s podporou mesta Trnava a partnerov: vizual-tt.sk – rekonštrukcie bytov, dizajn, ALPE EUROSERVICE, KINX, Hudobné nástroje P.A.T.

Informácie o podujatí nájdete aj na Facebooku.

Ulož ako PDF
Napísal 24. júna 2011 14:14. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.