reklama

Pozvánka na Jazz Laboratory v Gonzo Tavern: Michal Balla Trio

V rámci tradičnej Jazz Laboratory vystúpi vo štvrtok 3. mája o 20. hodine v Gonzo Taverne na Štefánikovej ulici č. 5 Michal Balla Trio.

V prípade, že obľubujete kvalitnú muziku, tak vedzte, kto sa postará o pohladenie vašich sluchových zmyslov.

MICHAL BALLA:
V rokoch 1986-1994 člen skupiny Tralala Band zameranej na fusion music, ktorá účinkovala v r.1994 na festivale FIMU (Festival International de Musique Universitaire) v Belforte. V rokoch 2003-2006 absolvuje súkromné hodiny na Swiss Jazz school v Berne u saxofonistu Samuela Zingga. Ďalšími lektormi sú Bernhard Wiesinger /AT/ a Andy Middleton/USA/. V roku 2007 mu bola udelená cena za muzikálny výkon na súťaži Nové tváre Slovenského jazzu. Je absolvent Akadémie Umení v Banskej Bystrici v hre na saxofón u prof. A. Stepanova. Momentálne vyučuje hru na dychové nástroje na ZUŠ J.F.Kvetoňa v Seredi.

LUKÁŠ „OLAGE“ OLAH:
Hrá na basgitare. S hudbou začal v 15 rokoch. Už ako 17-ročný sa pohyboval na hudobnej scéne v rôznych popových formáciách. Založil v Seredi jazz-fusion orientované skupiny Freetones a S.M.O.G., s ktorou získal na súťaži „Nové tváre slovenského jazzu“ 2006 cenu za inštrumentálny výkon jednotlivca a za skupinový výkon.

JAKUB HITTRICH:
Hráč na bicie. Vyštudoval konzervatórium v Bratislave, momentálne vyučuje na ZUŠ v Trnave. Účinkoval s: Peter Cardarelli, Trinity group, Fermata, Mária Čírová, Dominika Mirgová, Sanyland, Dano Heriban trio a ďalšími.

Akcia na facebooku TU.

Vstup je zadarmo.

Ulož ako PDF
Napísal 1. mája 2012 18:23. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.