reklama

Jazzová lahôdka v Malej synagóge: vystúpi Martin Valihora a ďalší skvelí muzikanti

Max Gallery so sídlom v Malej synagóge na Haulíkovej ulici v Trnave pozýva na hudobnú lahôdku v podobe jazzového superkoncertu.

Už v pondelok 14. mája o 19. hodine sa v oroginálnych priestoroch predstaví vynikajúci slovenský muzikant, hráč na bicie nástroje a perkusie Martin Valihora.

Sprievod mu budú robiť taliansky basový gitarista Daniele Camarda a americko – arménsky pianista Vardan Ovsepian.


Martin Valihora

Valihora (1976) pochádza z hudobníckej rodiny. Otec Dušan hral profesionálne na basgitaru, matka Jana Beláková bola speváčkou. Martin najprv študoval klavír, v rokoch 1986-1987 prešiel na bicie a začal navštevovať lekcie slovenského bubeníka Olda Petráša. Bicie a perkusie vyštudoval na Konzervatóriu v Bratislave v rokoch 1990-1992.

Hudobne spolupracoval s celým zástupom slovenských popových, rockových a jazzových kapiel ako sú IMT Smile, Midi, Prúdy, Fermáta, Kvartet Gaba Jonáša, Barflies, Deepnspace, Collegium Musicum a ďalšie.

V súčasnosti pracuje s japonskou jazzovou klaviristkou Hiromi Uehara a hosťuje mnohým interpretom v Spojených štátoch.

Vstupenky v hodnote 20 eur (študenti majú polovičnú zľavu), si môžete objednať TU.

V cene vstupenky je prehliadka vystavených obrazov a fotografií, čaša vína a malé občerstvenie.

Ulož ako PDF
Napísal 11. mája 2012 20:15. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.