reklama

V Malej synagóge vystúpi v nedeľu americko-francúzske džezové trio Jazzarctica

V nedeľu 17. novembra vystúpi v Malej synagóge na Haulíkovej ulici v Trnave americké hudobné zoskupenie Jazzarctica.

Kapela vznikla v roku 2007 v New Yorku a tvoria ju bubeník, rodený Parížan Tim Campanella, a dva Newyorčania – basový gitarista Mike Parker a trúbkar Bryson Barnes.

arctica

Album Arctica je vydareným pokusom o hudobné a umelecké vyjadrenie sily a pokoja, ktoré vyžaruje rozsiahla a mrazivá Antarktída.

Hudba zoskupenia Jazzarctica hľadá súhru medzi stabilitou a pohybom či pevnou kompozícou a improvizáciou.

Koncert začína o 18. hodine, vstupné je 5 eur.

Účastníci sobotnej akcie FreeDom majú vstup voľný, organizátori z produkčného tímu Dimenzia toto vystúpenie dodatočne zaradili do programu série koncertov v rámci 2. ročníka podujatia.

Ulož ako PDF
Napísal 16. novembra 2013 12:14. Článok je zaradený do rubriky: Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.