reklama

V Malej synagóge vystúpi v utorok Azúcar Cubana

Koncert kubánsko-slovenskej hudobnej skupiny AZÚCAR CUBANA sa uskutoční v utorok 30. augusta od 19. hodiny  priestorochv Malej synagógy v Trnave na Haulíkovej ulici č.3.

Hudobná skupina bola založená na začiatku roku 2007

Foto: azucarcubana.sk

Janely Fernández Díaz a Yoanna González Hernández – dve Kubánky, ktoré prišli na Slovensko v októbri 2005 ako súčasť kubánskej hudobnej skupiny, sformovali neskôr, spolu z vynikajúcimi slovenskými hudobníkmi, vlastné hudobné zoskupenie s názvom Azúcar Cubana.

VIDEO:

Azúcar Cubana je skupina malého formátu „s veľkým zvukom“ pozostávajúceho z piatich hudobníkov. Azúcar Cubana kombinuje excelentným spôsobom tradičnú kubánsku hudbu s výsostne súčasnými aranžmánmi a prezentuje vo svojom repertoári rôznosť štýlov karibskej oblasti ako salsa, son, merengue, cumbia, bolero, cha cha cha. Od svojho vzniku zaznamenala skupina veľký úspech a predstavuje sa publiku na rôznych festivalových, klubových pódiách a  mnohých veľkých spoločenských podujatiach. Na konci roku 2007 Azúcar Cubana vydala svoj prvý album s názvom Como la primera vez.

Vstupné na koncert je 13 eur.

Ulož ako PDF
Napísal 29. augusta 2011 23:47. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.