reklama

Dotyk meditácie svetla v Malej synagóge

Priestory obnovenej synagógy na Haulíkovej ulici budú patriť v piatok 11. novembra o 19. hodine podujatiu Dotyk meditácie svetla. Meditáciu povedie Mgr. Andrea Bellayová.

Stretnutie sa uskutoční najbližší možný termín po splne, ktorého priaznivý vplyv je známy už stáročia a svojou energiou nám pomôže prečistiť telo a zbaviť sa energií, ktoré nám bránia v dosiahnutí vnútorného pokoja a pocitu šťastia. Celé stretnutie bude zamerané výsostne zážitkovo, s cieľom umožniť účastníkom dosiahnuť stav hlbokého uvoľnenia, ktorý sám o sebe pôsobí blahodárne na telo i dušu a počas ktorého bude možné aktivizovať zdroj liečivej energie v našom vnútri a zároveň rozpoznať a rozpustiť hlavné príčiny vnútornej nerovnováhy a následne zdieľať svoje pocity a zážitky.

Malá synagóga – MaxGallery na Haulíkovej ulici

Vstupenky v hodnote 4 eurá si môžete rezervovať tu:
http://www.maxgallery.sk/galeria/1654/dotyk_meditacie_svetla

Nezabudnite si karimatky, podložky, deky a vankúšiky.

Ulož ako PDF
Napísal 9. novembra 2011 9:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Dotyk meditácie svetla v Malej synagóge”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.