reklama

V Malej synagóge bude koncert Petra Cmoríka pre Iskierku

V pondelok 5. decembra o 19. hodine sa uskutoční v priestoroch Malej synagógy na Haulíkovej ulici benefičný koncert Petra Cmoríka.

Výťažok zo vstupného poputuje na konto Občianskeho združenia Iskierka – združeniu rodičov a priateľov detí s viacnásobným postihnutím.

Občianske združenie ISKIERKA pôsobí v Trnave už roku 1998. Krstnými rodičmi sú Patrik Herman a Elena Vacvalová. Od svojho vzniku združenie pomáha viacnásobne postihnutým deťom zaradiť sa do bežného života a to nie len pri vzdelávaní, ale aj vo voľnom čase.
V súčasnosti OZ Iskierka združuje 45 viacnásobne postihnutých detí. Viac informácií nájdete na stránke www.iskierka.sk.

Vstupenky v hodnote 7 euro si môžete rezervovať TU.

Ulož ako PDF
Napísal 30. novembra 2011 6:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.