reklama

V Malej synagóge bude koncert Petra Cmoríka pre Iskierku

V pondelok 5. decembra o 19. hodine sa uskutoční v priestoroch Malej synagógy na Haulíkovej ulici benefičný koncert Petra Cmoríka.

Výťažok zo vstupného poputuje na konto Občianskeho združenia Iskierka – združeniu rodičov a priateľov detí s viacnásobným postihnutím.

Občianske združenie ISKIERKA pôsobí v Trnave už roku 1998. Krstnými rodičmi sú Patrik Herman a Elena Vacvalová. Od svojho vzniku združenie pomáha viacnásobne postihnutým deťom zaradiť sa do bežného života a to nie len pri vzdelávaní, ale aj vo voľnom čase.
V súčasnosti OZ Iskierka združuje 45 viacnásobne postihnutých detí. Viac informácií nájdete na stránke www.iskierka.sk.

Vstupenky v hodnote 7 euro si môžete rezervovať TU.

Ulož ako PDF
Napísal 30. novembra 2011 6:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.