reklama

Víkendová PechaKucha Night privíta hostí v Malej synagóge

Divácky obľúbené podujatie PechaKucha Night otvorí brány Malej synagógy už túto sobotu 25. mája o 19.30 hodine.

Program je zostavený z prezentácií diel 13 úspešných umelcov a profesionálov. Každý z tvorcov predstaví to najlepšie zo svojho talentu počas necelých 7 minút.

Pôvodom japonské podujatie PechaKucha Night sa v Trnave uskutoční už po ôsmy raz. Pozvanie prezentovať svoje diela prijali úspešní výtvarníci, dizajnéri, víťazi ocenení vo svojich odboroch, ale aj tvorcovia z takých odvetví, ako sú street art, tvorba komixov, módny design a iných.

PKNTT8-webposter_25_05_2013
Plagát PechaKucha Night

Účinkujúci predvedú divákom svoje myšlienky a nápady prostredníctvom projekcií a sprievodného slova. Mimoriadne krátky čas určený prezentáciám preverí ich schopnosť zaujať a predstaviť divákom svoj talent.

Bližšie informácie môžete nájsť na facebook.com/PechaKuchaTT alebo v udalosti facebook.com/events/151888044983490.

Podujatie pripravilo občianske združenie Publikum.sk v spolupráci s Max Gallery a za mediálnej podpory portálu trnava-live.sk a mesta Trnava.

Ulož ako PDF
Napísal 21. mája 2013 10:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.