reklama

PechaKucha Night Trnava oslavuje desiate vydanie!

Podujatie, ktoré prezentuje súčasnú domácu umeleckú a kultúrnu scénu, PechaKucha Night Trnava oslávi desiate vydanie.

V stredu 4. decembra sa v priestoroch Synagógy – centra súčasného umenia predstavia umelci z Trnavy i tvorcovia z iných slovenských miest. Každý z nich predstaví to najlepšie zo svojho talentu počas necelých siedmich minút. Podujatie začína o 19:30 hod.

Po vydarených predchádzajúcich vydaniach znamená pre nás toto jubilejné desiate úspech hlavne v tom, že ľudia v Trnave majú stale väčší záujem o kultúru,“ hovoria organizátori trnavskej PechaKucha Night, ktorí si cenia, že za dva a pol roka si získali už aj stálych fanúšikov. „Teší nás, že tu máme nielen mnoho šikovných umelcov, ktorým sme pomohli zviditeľniť sa, ale aj skvelé publikum, ktoré nás svojou účasťou s nadšením podporuje,“ dodávajú.

Pôvodom japonské podujatie PechaKucha Night dáva priestor umelcom predviesť divákom svoje myšlienky a nápady prostredníctvom projekcií a sprievodného slova. Mimoriadne krátky čas určený obrázkovým prezentáciám preverí ich schopnosť zaujať publikum.

Autorom plagátu je ilustrátor Rastislav Polenkovič, ktorý vystúpil na deviatom vydaní PechaKucha Night Trnava.

Viac info o PechaKucha Night v Trnave môžete nájsť na facebooku (www.fb.com/PechaKuchaTT) alebo na stránke www.pechakucha.publikum.sk.

Podujatie pripravuje občianske združenie Publikum.sk s podporou mediálnych partnerov trnava-live.sk a mesta Trnava.

Plagát:
pecha10

Ulož ako PDF
Napísal 3. decembra 2013 7:31. Článok je zaradený do rubriky: Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.