reklama

Magická jedenásta PechaKucha Night Trnava opäť v Synagóge

V stredu 26. februára v priestoroch Synagógy – centra súčasného umenia budú mať Trnavčania opäť možnosť vidieť prezentácie umelcov a tvorcov nielen z Trnavy a jej okolia. Organizátori si pre magické jedenáste vydanie pozvali jedenásť účinkujúcich, ktorí predstavia to najlepšie zo svojho talentu na dvadsiatich obrázkoch.

Počas stredajšieho PechaKucha Night večera sa pred domáce publikum postavia a o svojej tvorbe porozprávajú grafickí dizajnéri Marek Minor, Martin Bu a Maruška Marušíková, tvorca komiksov Martin Plško a ilustrátorka Magda Gurská. Svoju umeleckú tvorbu predstavia dve Zuzany, Zuzana Žabková a Zuzana Godálová a o projekte Bookpoint porozprávajú Peter Griška a Juraj Zamborský. Pozvanie prijali aj fotograf Šymon Kliman, architekt Martin Zaiček a módna návrhárka Michaela Luptáková.

Pôvodom japonské podujatie PechaKucha Night dáva priestor umelcom predviesť divákom svoje myšlienky a nápady prostredníctvom projekcií a sprievodného slova. Mimoriadne krátky čas určený obrázkovým prezentáciám preverí ich schopnosť zaujať publikum.

Autorom plagátu je grafik a streetartový umelec Tomáš Rybár, ktorý vystúpil na jubilejnom desiatom vydaní PechaKucha Night Trnava.

Podujatie organizuje OZ Publikum.sk s podporou Galérie Jána Koniarka v Trnave a mediálnych partnerov Mesto Trnava a trnava-live.sk.

Event: www.fb.com/events/641046235957169
FB fanpage: www.fb.com/PechaKuchaTT
Webstránka: www.pechakucha.publikum.sk

Plagát:
pechakucha11

Ulož ako PDF
Napísal 23. februára 2014 22:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.