reklama

PechaKucha Night Trnava si posvieti na Cenu Oskára Čepana

Trináste vydanie multikultúrnej platformy PechaKucha Night Trnava predstaví už v stredu 12. novembra finalistov a laureátov z devätnásťročného pôsobenia Ceny Oskára Čepana.

V prostredí trnavskej Synagógy – centra súčasného umenia sa predstaví samotné ocenenie Cena Oskára Čepana, dvaja tohtoroční finalisti Martin Kochan a Matěj Smetana a sedem laureátov a finalistov z minulých ročníkov.

Cena Oskára Čepana je ocenením pre vizuálnych umelcov a umelkyne do veku 35 rokov. Organizuje a udeľuje ju Nadácia – Centrum súčasného umenia raz ročne.

Platforma PechaKucha Night začala fungovať v Trnave v máji 2011 a za tri a pol roka priniesla do malého Ríma desiatky slovenských umelcov z rôznych oblastí, zorganizovala špeciálne podujatie v Dolnej Krupej, tri roky po sebe bola súčasťou programu letného festivalu Grape a zúčastnila sa aj festivalu umenia pre verejný priestor Medzicentrum V v priestoroch Nástupišťa 1-12.

Hostia PechaKucha Night Trnava vol. 13.
Cena Oskára Čepana – prezentuje Ľubica Drangová
Martin Kochan
Matěj Smetana
Ján Šipöcz
Stano Masár
Erik Binder
Mário Chromý
Štefan Papčo
Juraj Dudáš
Dorota Sadovská

Event: www.fb.com/events/711329798950244
Web: pechakucha.publikum.sk

Vizuál pripravil Matej Vojtuš.

PKN13_plag

Ulož ako PDF
Napísal 11. novembra 2014 13:30. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0.


INZERCIA

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.