reklama

V sobotu už pätnásta PechaKucha Night Trnava

Podujatie o talente a kreativite pod názvom PechaKucha Night Trnava sa v našom meste koná pravidelne už od roku 2011. Predstavilo sa na ňom už viac ako 180 tvorcov z celého Slovenska i zo zahraničia.

Prezentácie ďalších štrnástich si budete môcť pozrieť a vypočuť už túto sobotu 20. júna v Kopplovej vile Galérie Jána Koniarka na Zelenom kríčku.

Aj tentoraz nás čaká pestrý mix umenia. Svoju aktuálnu tvorbu odprezentujú výtvarníci Juliana Mrvová, Tomáš Beňadik, Alexandra Barth, Dávid Demjanovič a Jarmila Mitríková.

Sochársku tvorbu zastúpi Ivana Sláviková, grafický dizajn Martin Strečka, konceptuálne umenie Martin Špirec, módne návrhárstvo Blažena Ostrovská, ilustráciu Martina Matlovičová, fotografiu a hudbu Tomáš Farkaš, ktorý v prestávke aj vystúpi so svojim hudobným projektom Cloudsform.

Zostavu dopĺňajú architekt Vito Halada a interiérový dizajnér Martin Jabrocký. Mimo sveta umenia sa pohybuje posledný hosť, Karin Andrášiková z organizácie Mládež ulice.

Podrobnosti o jednotlivých hosťoch nájdete v samostatných profiloch na adrese:
pechakucha.publikum.sk

Nájdete nás aj na facebooku:
www.facebook.com/PechaKuchaTT

Udalosť:
www.facebook.com/events/791585267603898

Podujatie PechaKucha Night Trnava sa začína o 19:30. O občerstvenie sa na dvore Kopplovej vily postará FreshBar.

PechaKucha Night je platforma, ktorá vznikla v Tokiu z iniciatívy dvoch architektov Astrid Kleinovej a Marka Dythama. V priebehu pár rokov sa rozšírila po celom svete.

Myšlienkou podujatia je priniesť divákom produktívne, zaujímavé alebo prekvapivé myšlienky prostredníctvom projekcií obrázkov, a pritom prinútiť účinkujúcich rozprávať stručne a k veci, miesto toho, aby viedli dlhé monológy.

Podujatie PechaKucha Night Trnava pripravuje OZ Publikum.sk s podporou partnerov Galéria Jána Koniarka, mesto Trnava, Trnava-live.sk a tlačiareň Bright.

pecha-pl

Ulož ako PDF
Napísal 15. júna 2015 19:00. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

Napíš komentár

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.