reklama

PechaKucha Night v Trnave s ocenenou Kyberiou

Po lete sa vracia do Trnavy podujatie PechaKucha Night s pestrým výberom slovenských umelcov a kreatívcov. Deviate podujatie preskúša ich rétorické schopnosti a našu zvedavosť. PechaKucha Night Trnava bude v stredu 25. septembra v Kopplovej vile Galérie Jána Koniarka.

Na PechaKucha Night vol. 9. vystúpia ilustrátori Tatiana Vrtochová a Rastislav Polenkovič, grafickí dizajnéri Juraj Blaško a Robert Szegeny, fotografka Petra Vlčková, architektonické štúdio Nice Architects, keramika Jakuba Lišku, mild, n.o. s Erikom Šimšíkom a Vlastou Kubušovou a za Kyberia.sk príde Dark Matter.

PechaKucha Night vol. 9. organizuje OZ Publikum.sk s podporou Galérie Jána Koniarka, Trnavského samosprávneho kraja a mediálnych partnerov Mesto Trnava a trnava-live.sk.

Autorom plagátu je Peter Chmela.

Viac informácii nájdete na:
http://pechakucha.publikum.sk
http://www.facebook.com/PechaKuchaTT

Event na Facebook.com:
facebook.com/events/438113426305633

PechaKucha Night Trnava vol. 9
25. septembra od 19:30
Kopplova vila GJK na Zelenom kríčku

Plagát:
PechaKuchaTT9

Ulož ako PDF
Napísal 22. septembra 2013 23:23. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.