reklama

PechaKucha Night v Trnave aj s víťazom Trienále plagátu

Podujatie PechaKucha Night prináša do Trnavy opäť pestrý výber slovenských umelcov. Na 6. evente vystúpia najmä tí, ktorí sú spojení s grafickým dizajnom a ilustráciou.

Podujatie tak predstavuje ďalšiu spoluprácu s medzinárodným Trienále plagátu Trnava.

V stredu 28. novembra vystúpi v Kopplovej vile v Trnave jedenásť hostí, ktorí predstavia svoju tvorbu a prostredníctvom dvadsiatich obrázkov ukážu, čím sa v nej zaoberajú.

Na PechaKucha Night vol. 6. vystúpia ilustrátori Dagmara Tragorová, Adam Belis, Klára Pitlová či Viliam Slaminka, ktorý je na scéne známy aj komiksovou tvorbou. Z maliarov sa predstavia Dominika Žáková, Alexandra Barth či Asot Haas. Grafický dizajn zastúpia Matúš Kucharovič a oceňovaný tvorca Dušan Junek, ktorý na tomto ročníku Trienále plagátu Trnava vyhral prvé miesto v kategórii profesionálov.

Na podujatí uvedieme aj šperkárku Janu Kadlečíkovú a Adama Berku z kníhkupectva 82 bøok&design shop.

PechaKucha Night vol. 6. organizuje OZ Publikum.sk s podporou Galérie Jána Koniarka, Trnavského samosprávneho kraja a mediálnych partnerov Mesto Trnava, a Trnava-live.sk.

Michal Klembara
OZ Publikum.sk

Viac informácii nájdete na:
http://pechakucha.publikum.sk
http://www.facebook.com/PechaKuchaTT

Event na Facebook.com:
http://www.facebook.com/events/438254779555653

PechaKucha Night Trnava vol. 6
28. novembra od 19:30
Kopplova vila GJK na Zelenom kríčku

PLAGÁT:

Ulož ako PDF
Napísal 26. novembra 2012 11:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.