reklama

V Malej synagóge si môžete oddýchnuť a načerpať pozitívnu energiu meditáciou

DOTYK MEDITÁCIE SVETLA bude v Malej synagóge dňa 25. novembra 2011 o 19,00 hod. a aj 10. decembra o 19,00 hodine. Na stretnutí v príjemnom prostredí budete mať možnosť oddýchnuť si a načerpať pozitívnu energiu.

Stretnutie sa uskutoční počas vyru, ktorého priaznivý vplyv je známy už stáročia a svojou energiou nám pomáha prečistiť telo a zbaviť sa energií, ktoré nám bránili v dosiahnutí vnútorného pokoja a pocitu šťastia.

Ilustračné foto

Celé stretnutie bude zamerané výsostne zážitkovo, s cieľom umožniť účastníkom dosiahnuť stav hlbokého uvoľnenia, ktorý sám o sebe pôsobí blahodárne na telo i dušu a počas ktorého bolo možné aktivizovať zdroj liečivej energie v našom vnútri a zároveň rozpoznať a rozpustiť hlavné príčiny vnútornej nerovnováhy a následne zdieľať svoje pocity a zážitky.

Meditáciu povedie terapeutka Mgr. Andrea Bellayová.

Vstupenky na 25.11.2011 o 19,00 hod. si môžete rezervovať TU.

Vstupenky na 10.12.2011 o 19,00 hod. získate TU.

Srdečne Vás pozývame.

Ulož ako PDF
Napísal 23. novembra 2011 7:24. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0.


INZERCIA

14 komentárov pre “V Malej synagóge si môžete oddýchnuť a načerpať pozitívnu energiu meditáciou”

 1. 1
  Inn says:

  kolko to tak +- trvá?

 2. 2
  Martin says:

  Ľudia nedajte sa zlákať nejakou čarodejníčkou, ktorá vám ešte viac uškodí. Boh poslal svojho syna Ježiža, aby vás uzdravil a oslobodil od všetkých chorôb tohto sveta duševných aj telesných. Čarodejníčka Mgr. Andrea Bellayová sa bude za toto všetko Bohu spovedať, nechcite sa z toho spovedať aj vy. Navyše to robí v synagóge Bohom vyvoleného ľudu, Židov. Všetko čo na tomto svete potrebujete je tu http://sites.google.com/site/milann77/ a je to z Božej milosti každému dávané zadarmo. Biblia je pravdivá kniha. Máte na výber: Život plný hojnosti na zemi a večný život v nebi alebo Život plný problémov, strachu, chorôb a odsúdenie v pekle. Boh existuje a poslal svojho Syna, aby nás zmieril so Sebou. Jeho syn Ježiš umrel za naše hriechy, bol pochovaný a vstal z mŕtvych, aby sme všetci mali večný život s Bohom. Boh dal každému rozum na to, aby hľadal pravdu, nikto sa nemôže vyhovárať. Boh na teba čaká a sľubil ti, že Kto hľadá, nájde. Urob jeden krok k Nemu on urobí tisíc k tebe. Pani magisterka Ježíš je tu aj pre vás, aby vás zbavil démonov a zlých duchov, ktorý vás ovládajú, prejdite zo smrti do života.

  • 2.1
   danTT says:

   Úha, ty si iný pacient….

  • 2.2
   icer says:

   Ty na čom šlapeš chalan?

   Ty si musel byť v minulom živore náčelník inkvizítorov :-)

   Biblia…. :-) 1000 krát prepracovaná podľa niečích požiadaviek. Aký bol vlastne text originálu? Aký iný historický zdroj hovorí o Ježišovi Kristovi okrem biblie?
   Text zneužitý na manipuláciu s ľuďmi.

 3. 3
  Martin says:

  To ste nevedeli, že svet je takto duchovný, však? No ono vám to v telke ani v kostole nepovedia. V srdci by si mal cítiť, že tu nie si iba na pozemských 60 až 80 rokov života. Duša a Duch neumieraju. Boh ti dal rozum na to, aby ťa nikto neoklamal a aby si našiel pravdu, ak nie si lenivý. Na tom webe je veľa aktuálnych tém rozobratých očami Biblie. Je to vlastne Kniha kníh vs. Moderné vnímanie sveta.

 4. 4
  VlaD says:

  UFFF uz dlho som nečítal takú vysoko inšpiratívnu sračku..sorry, kámo ty si nebezpečný človek, prevtelený Brejvik….kvôli ľudom ako ty máme v tomto nádhernom svete rôznych extrémistov, ktorí sú schopný čohokoľvek…

 5. 5
  Chose says:

  Martin na com slapes ????

 6. 6
  Martin says:

  To vy ste vážne nikto nečítali Bibliu páni? Fúúúha tak honem http://www.milost.sk/obchod/p/biblia . To vás vážne nezaujíma čo tam je? Nikdy ste nepočuli, že Biblia je tajomná kniha? Ako ma môžete súdiť, že som prevtelený Brejvik, keď vôbec netušíte čo v Biblii je? Prvú knihu Biblie (lebo Biblia sa skladá … to máte napísane na webe http://sites.google.com/site/milann77/), začal písať Mojžiš asi 1250 rokov pred naším letopočtom, posledná časť je napísná asi roku 100 nášho letopočtu a volá sa Zjavenie Jána, to je proroctvo ako to tu celé dopadne. Stručne vám poviem, že Boh urobil s ľudstvom dve zmluvy Starú (Starý zákon) a Novú (Nový zákon). V ktorej zmluve si ty? Ak nie si obrezaný tak nie si v Starej zmluve a ak ani nevieš o čom je Nová zmluva tak nie si ani tam. Tretia zmluva tu nie je. Zamyslite sa napr. nad tým, že máme rok 2011 NÁŠHO LETOPOČTU. To je 2011 rokov po narodení Krista, asi to bola NEJAKÁ udalosť keď sa od toho počítajú roky, či nie? Pre nás je dôležitý Nový zákon, keďže nie sme Židia. Samozrejme, že Starý a Nový zákon sa od seba nedajú oddeliť. Prečítajte si najprv nejaké Evanjelium (evanjelium je v preklade Dobrá Správa), na začiatok odporúčam Evanjelium podľa Jána a potom sa možeme rozprávať ďalej. Teda aj tak sa môžeme rozprávať ďalej :), lebo Boh chce aby si sa k Nemu vrátil a aby si na neho uvalil všetky svoje problémy.

 7. 7
  suzi says:

  Práve, že kto čítal bibilu je v šoku, lebo kresťanstvo je najnetolerantnejšie náboženstvo, ktorý má iné zmýšľanie , tak keď ho neje presvedčiť, tak zabiť, celá biblia je plná násilia a slúži len na ovládanie takých jednoduchých spros…., celá história to dokazuje, prečo cirkev nežije v pokore a chudobe ako to hlása a zhŕňa majetky, stokrát sympatickejší je mi budhizmus svojou filozofiou a neubližovaním iným, ži a nechaj žiť a neotravuj vzduch!!!!

 8. 8
  Martin says:

  Vidíš aký máš zdravý úsudok, právom si nahnevaná a právom odsudzuješ násilnú a vražiacu “cirkev”, ale to o čom hovoríš je Rímsko katolícka “cirkev”, skôr by tu sedelo Rímsko katolícka inštitúcia, Boh sa už s ňou vysporiada neboj sa. To o čom píšem je Církev Ježiša Krista. To čo sa ti zdá ako násilie v Biblie je hnev Boží na bezbožných, ale tým čo ho milujú a žijú s Nim, dáva nekonečnú lásku a všetko ostatné čo potrebujú. Žiadná chudoba a smútok, veď je všemohúci, dá ti všetko čo chceš. Boh nechal každému slobodnú voľbu, nikoho do ničoho nenúti. Ak sa ti zdá, že ťa niekto do niečoho tlačí tak to určite nie je Boh. Aby ti vyjadril ako ťa miluje tak poslal svojho Syna (uvedom si, že poslal vlastného Syna), aby umrel za teba, aby si ty mohla slobodne žiť. Kresťan (odvodené slovo od Krista) v prvom rade celým srdcom miluje Boha a svojích blízkych. Blízkych = teba, aj tých mŕtvych čo zabil Brejvik aj tých čo vraždila Rímsko katolícka inštitúcia, dokonca aj Brejvika a tých vrahov z RKI. Boh vás všetkých miluje nikdy by vám neurobil nič zlé, to zlé čo sa deje, nie je od Neho, ale nemôže vás chrániť, lebo to vy nehcete (tu je tá každého slobodná voľba). Keď začneš Boha hľadať, On už bude bežať oproti tebe. A toho, kto k Nemu príde toho nevyhodí. Pozri ako sa spieva Bohu, žiadný tmavý kostol, žiadny smutný orgán, žiadna smrť http://www.youtube.com/watch?v=JoC1ec-lYps . Toto chce Boh, toto je v Biblii. Boh je živý a chce mať s každým jednotlivo osobný vzťah. A práve teraz ti klope na srdce a chce tam vojsť, aby si už nemala strach, smútok, choroby, lebo On je živý a všemohúci.

 9. 9
  Vladimir says:

  martin. je to trava, alebo beries hubicky. nieco tvrdsie ? na com ides ?

 10. 10
  Inn says:

  no a stale som sa nedozvedela kolko to +- trvá….enviete niekto?

  A Martin – ty nás nabádaš aby sme si prečítali bibliu lebo nie je správne odsudzovať niečo čo sme nečítali….a ty si bol na tom sedení ked si pani nazval čarodejníčkou?…ak ano tak nechaj aj nas aby sme sa mohli slobodne rozhodnúť….či je alebo nie je čarodejníčka ako si ju nazval

  • 10.1
   Martin says:

   Inn to je varovanie pre ľudí, fakt tam nechoďte, naženie to na vás ešte viac zlej “energie” a chorôb ako máte. Ak potrebuješ pomoc napíš tu trnava@milost.sk alebo sa choď pozrieť v utorok o 18:00 do Hotela Inka. Vedela si o tom, že chromí vstávajú z vozíčkov, slepí vidia, hluchí počujú? To isté platí o duševných problémoch, všetko zmizne v sekunde. Toto robil, Ježiš a teraz to robia ľudia, ktorí ho následujú a dostali moc od Neho. Žiadna mágia, čary, okultizmus. Božská moc uzdravuje. Veď aj ty si Božie stvorenie a Boh lieči, uzdravuje, pomáha. Ak máš akékoľvek problémy nechaj si pomôcť a netráp sa zbytočne.

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.