reklama

V Malej synagóge si môžete oddýchnuť a načerpať pozitívnu energiu meditáciou

DOTYK MEDITÁCIE SVETLA bude v Malej synagóge dňa 25. novembra 2011 o 19,00 hod. a aj 10. decembra o 19,00 hodine. Na stretnutí v príjemnom prostredí budete mať možnosť oddýchnuť si a načerpať pozitívnu energiu.

Stretnutie sa uskutoční počas vyru, ktorého priaznivý vplyv je známy už stáročia a svojou energiou nám pomáha prečistiť telo a zbaviť sa energií, ktoré nám bránili v dosiahnutí vnútorného pokoja a pocitu šťastia.

Ilustračné foto

Celé stretnutie bude zamerané výsostne zážitkovo, s cieľom umožniť účastníkom dosiahnuť stav hlbokého uvoľnenia, ktorý sám o sebe pôsobí blahodárne na telo i dušu a počas ktorého bolo možné aktivizovať zdroj liečivej energie v našom vnútri a zároveň rozpoznať a rozpustiť hlavné príčiny vnútornej nerovnováhy a následne zdieľať svoje pocity a zážitky.

Meditáciu povedie terapeutka Mgr. Andrea Bellayová.

Vstupenky na 25.11.2011 o 19,00 hod. si môžete rezervovať TU.

Vstupenky na 10.12.2011 o 19,00 hod. získate TU.

Srdečne Vás pozývame.

Ulož ako PDF
Napísal 23. novembra 2011 7:24. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V Malej synagóge si môžete oddýchnuť a načerpať pozitívnu energiu meditáciou”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.