reklama

Divadlo hudby o speváčke Lare Fabian v Malej Synagóge

V rámci tradičného Večera priateľov umenia si môžu milovníci hudby vychutnať vo štvrtok 6.októbra od 19. hod. projekt Divadlo hudby o speváčke Lare Fabian. Podujatie pripravujú v Malej Synagóge v spolupráci s autorom projektu Vladimírom Markom.

Projekciu spestrí živé vystúpenie speváčky Simony Martausovej so sprievodnou gitarou Petra Šípeka z Považskej Bystrice. Simona Martausová je víťazkou súťaže Gospel 2009.

Charizmatickú divu, spievajúcu francúzsky, taliansky a španielsky, predstaví netradičný projekt v originálnych priestoroch galérie Malej Synagógy, ktorá ešte umocní jedinečnú atmosféru hudobného filmu. Vladimír Marko sľubuje prostredníctvom Divadla hudby sprostredkovanie krásneho zážitku so živého koncertu Lary Fabian.

VIDEO: Divadlo hudby – Lara Fabian

Najslávnejší hit Lary Fabian – Je T’aime

Vstupné je 5 EUR, vstupenky si rezervujte TU. Srdečne Vás pozývame.

Ulož ako PDF
Napísal 4. októbra 2011 7:31. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Divadlo hudby o speváčke Lare Fabian v Malej Synagóge”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.