reklama

Do Art klubu príde americko-poľské duo Megitza a Andreas Kapsalis

V utorok 3. decembra odohrá svetoznáme duo Megitza a Andreas Kapsalis ďalší koncert v Trnave, tentoraz na pôde ArtKlubu. Program výborných hudobníkov začne o 20:30.

Poľská speváčka Megitza započala svoju profesionálnu kariéru v Chicagu. Po viac ako 10 rokoch pôsobenia v tomto multikultúrnom meste so silnou hudobnou scénou sa rozhodla vrátiť domov. Vo svojej tvorbe kombinuje prvky poľského a celkovo východoeurópskeho folklóru, balkánskej a cigánskej hudby, ale i rôzne americké štýly a vplyvy. Hrá na kontrabas.

mak

Sprevádzať ju bude americký gitarista gréckeho pôvodu Andreas Kapsalis. Hrá na akustickej gitare. Nahral doteraz niekoľko albumov a venuje sa aj tvorbe hudby pre filmy. Pôsobí vo viacerých formáciách a venuje sa tak širokému spektru hudobných žánrov.

Bohaté skúsenosti a precíznosť oboch hudobníkov sú prísľubom silného a zaujímavého hudobného zážitku.

Podrobnejšie informácie nájdete tu:
www.facebook.com/events/176055122592965

Ulož ako PDF
Napísal 28. novembra 2013 7:56. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.