reklama

Aktualizované: polícia vypátrala osoby zapletené do údajného únosu

Aktualizované v piatok 19. augusta

Polícia vykonáva mimoriadne pátranie. V stredu 17. augusta približne o 14.00 hod. prišiel do rodinného domu v Piešťanoch 34 – ročný Marek Bihari a násilím mal do auta naložiť 17 – ročnú Sandru Bihariovú.

Prípad polícii oznámil otec nezvestnej dievčiny.

„Išlo o auto VW Passat modrej farby s evidenčnými číslami Českej republiky, na ktorom odišli na neznáme miesto. V aute sa nachádzal ešte jeden muž. Polícia okamžite po nahlásení začala pátranie po aute a dievčine aj po operatívnej línii a preverujeme miesta možného výskytu posádky. V prípade, ak by niekto auto alebo osoby videl, prosíme, aby kontaktoval políciu na čísle 158,“ informovala krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová.

AKTUALIZÁCIA – 19. AUGUSTA 2011:
„17. augusta polícia informovala o mimoriadnom pátraní, v súvislosti s udalosťou, ku ktorej došlo 17. augusta asi o 14.00 hod. Do rodinného domu v Piešťanoch mal prísť 34-ročný muž a násilím do auta naložiť 17 ročné dievča. Na osobnom aute s evidenčným číslom Českej republiky odišli na neznáme miesto spolu s ďalším mužom, ktorý sa nachádzal v aute. Polícia začala okamžite po aute a posádke pátrať. Dnes (19.8.) dopoludnia sa polícii, na základe operatívneho rozpracovania, podarilo osoby vypátrať. V súčasnosti s nimi prebiehajú procesné úkony,“ informoval hovorca KR PZ v Trnave Michal Hanus.

Sandra Bihariová (nar. 1994)

Marek Bihari (nar. 1977)

Ulož ako PDF
Napísal 17. augusta 2011 15:58. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.