reklama

Angličtina rýchlejšie a efektívnejšie – to je Callanova metóda od Language Clubu

O tom, že v súčasnej dobe je potreba ovládania svetového jazyka veľmi dôležitá, azda už nikto nepochybuje. Znalosť cudzieho jazyka už ako samozrejmosť požaduje stále viac firiem, úradov a zamestnávateľov.

Ak ovládate anglický jazyk, ľahšie sa presadíte na pracovnom trhu, cítite sa o poznanie lepšie a suverénnejšie počas pracovnej cesty či na dovolenke. Znalosť angličtiny vám otvára netušené možnosti aj vo sfére internetu, hudby či zábavy.

Učiť sa cudzí jazyk možno viacerými spôsobmi. Nemusíte sa spoliehať len na vlastné sily, odporúčame vám zveriť sa do rúk odborníkom a ich overeným vzdelávacím metódam. Jednou z najúspešnejších je Callanova metóda. Funguje už viac ako 50 rokov v 23 krajinách sveta.

Čo sa skrýva za jej desaťročia overeným úspechom?
„Ide o  progresívnu a efektívnu metódu výučbu angličtiny, ktorá je zameraná na dve základné stránky jazyka: schopnosť vyjadrovať sa a rozumieť v cieľovom jazyku, teda v našom prípade v angličtine. Výučba Callanovou metódou je komplexný a systematický postup založený na neustálej komunikácii medzi študentom a učiteľom, prostredníctvom ktorej sa študent učí reagovať na podnety automaticky, nie prekladaním do daného jazyka.
Nová slovná zásoba a gramatika sa učí priamo na hodine. Našim cieľom je, aby sa ľudia prirodzenou cestou učili anglický jazyk – rozprávaním (neustálou komunikáciou v cieľovom jazyku), ďalej urobiť skutočne všetko preto, aby boli všetci plnohodnotne pripravení rozprávať v anglickom jazyku, aby sa začiatočníci rýchlo zžili s novou rečou, aby si pokročilí neustále rozširovali svoje zručnosti a vedomosti, a aby bol skutočne čas a peniaze, ktoré ľudia vynakladajú na výučbu angličtiny, priamo úmerný efektu, ktorý očakávajú. Výučbou Callanovou metódou študenti nemrhajú časom, ktorý za kurzy platia, učia sa spontánne reagovať a rozprávať v anglickom jazyku,”
zhrnula Silvia Barancová z Language Clubu, ktorý úspešne pôsobí v Trnave už 10 rokov.

Trnavský Language Club patrí do siete 357 registrovaných jazykových škôl zastrešených londýnskou Callan School. Nové kurzy v jesennom trimestri začínajú 12. septembra, zápis bude prebiehať 7. a 8. septembra od 15. do 19. hodiny.

Bližšie a aktualizované informácie nájdete na internetovej stránke: www.languageclub.sk, v prípade otázok neváhajte kontaktovať tel.: 0905 845 394, e-mail: languageclub@languageclub.sk.

(inzercia)

Ulož ako PDF
Napísal 30. augusta 2011 9:38. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Spoločnosť. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.