reklama

Učte sa anglicky efektívnejšie! Vyskúšajte desaťročia overenú Callanovu metódu od Language Clubu!

-inzercia-

Sedem z desiatich zamestnávateľov na Slovensku vyžaduje od uchádzačov o prácu minimálne základnú znalosť anglického jazyka. Angličtina sa stala v ostatných rokoch v globánom svete absolútne primárnym komunikačným nástrojom.

Učiť sa cudzí jazyk možno viacerými spôsobmi. Nemusíte sa spoliehať len na vlastné sily, odporúčame vám zveriť sa do rúk odborníkom a ich overeným vzdelávacím metódam. Jednou z najúspešnejších je Callanova metóda. Funguje už viac ako 50 rokov v 23 krajinách sveta.

Jedinou oficiálne registrovanou Callanovou školou v Trnave, spĺňajúcou všetky pravidlá výučby anglického jazyka Callanovou metódou, je LANGUAGE CLUB so sídlom na Paulínskej ulici v Trnave.

Jesenný trimester v jazykovej škole odštartuje 17. septembra 2012.

Zápisy sa uskutočnia 10. a 11. septembra od 15:00 do 19:00 pre študentov, ktorí školu už navštevovali a v dňoch 12. a 13. septembra v rovnakých časoch budú zápisy pre nových študentov. Pri zápise Vás lektori bezplatne preskúšajú a odporučia Vám vhodnú úroveň.

Hlavným cieľom Callanovej metódy je naučiť študentov porozumieť a plnohodnotne rozprávať v anglickom jazyku. Ide o progresívnu a efektívnu metódu výučbu angličtiny, ktorá je zameraná na dve základné stránky jazyka: schopnosť vyjadrovať sa a rozumieť v anglickom jazyku. Výučba Callanovou metódou je komplexný a systematický postup založený na neustálej komunikácii medzi študentom a učiteľom, prostredníctvom ktorej sa študent učí reagovať na podnety automaticky, nie prekladaním do daného jazyka. Študentom ponúkame kurzy všetkých vedomostných úrovní. Ide o prísne štruktúrovaný program výučby rozdelený do dvanástich vedomostných stupňov, prostredníctvom ktorej absolvujú naši študenti komplexnú príprava na získanie medzinárodných certifikátov,“ vysvetlila Silvia Barancová z LANGUAGE CLUB-u, ktorý úspešne pôsobí v Trnave už 11 rokov.

Vyučovacia hodina trvá 50 minút, počas ktorých odznie vyše 12 000 slov. Postupným tréningom sa vďaka jedinečnej Callanovej metóde študent odnaučí prirodzenému nutkaniu prekladať si vety do rodnej reči a anglická konverzácia sa rýchlo zautomatizuje.

Zásadnou novinkou od nového trimestra bude výučba angličtiny prostredníctvom originálnych nových kníh Callanovej metódy, ktoré prešli kompletnou aktualizáciou pod dohľadom tímu profesionálnych lingvistov z Londýna.

Od septembra každý študent, ktorý dokončí kurz a dosiahne minimálne 75% bodov v záverečnom teste, dostane certifikát o úspešnom absolvovaní.

Viac informácií nájdete na www.languageclub.sk alebo priamo v sídle Language Club-u, Paulínska 20, Trnava, budova Balakovo, 2. poschodie, č. dverí 228.

Takisto nás môžete kontaktovať na tel. čísle: 0905 845 394.

Ulož ako PDF
Napísal 5. septembra 2012 23:26. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.